Philips, Tam Otomatik Espresso Makinesi ile tek makine ile 3 farklı hazırlayabilirsiniz

Philips, Tam Otomatik Espresso Makinesi (EP2231/40) kahve tutkunlarına espresso, sade kahve ve cappuccino gibi çeşitli aromatik kahveler hazırlama imkanı sunuyor.

Kullanıcıları için her daim en iyisini düşünen Philips, Tam Otomatik Espresso Makinesi ile kolay ve lezzetli kahvenin sırrını sunuyor. Kahveseverler tek tuşla taze öğütülmüş, 3 farklı kahve yapabilirken LatteGo sistemi ile kahveye yumuşacık süt köpüğü ekleyebiliyor.

Tek tip kahveye son!

Dokunmatik ekranı ile kolay kullanım özelliği sunan Philips Tam Otomatik Espresso Makinesi, ekranında bulunan ‘My Coffee Choice’ menüsü ile kahvenin sertliğini ve miktarını ayarlayarak harikalar yaratabiliyor. Kahvesine süt köpüğü eklemek isteyen kullanıcılara ise yüksek hızlı LatteGo sistemi sayesinde, doğru sıcaklıkta ve krema kıvamında elde ettikleri süt köpüğünün tadını çıkarmak kalıyor.

Kahvenizi daima taze için…

Philips, kahvesinin öğütülme oranına dikkat edenleri de unutmuyor. Tam Otomatik Espresso Makinesi’nin yüzde yüz saf seramikten üretilen, 12 adımlı ayara sahip öğütücüleri sayesinde, kahve çekirdeklerini ultra ince tozdan kalın parçacıklara kadar farklı şekillerde sunabiliyor.

Kolay kullanım ve temizleme

Tamamen çıkarılabilir aparatları sayesinde temizlemesi kolay olan Philips Tam Otomatik Espresso Makinesi AquaClean özelliği sayesinde kireç temizlemeye gerek kalmadan 5000 bardağa kadar kahve demleyebiliyor.* Ayrıca, LatteGo, damla tepsisi ve kahve öğütme haznesi de bulaşık makinesinde yıkanarak, kullanıcılara zaman tasarrufu ve kolay temizlik sunuyor.

Makinede belirtildiği gibi 8 adet filtre değişimine göre. Gerçek bardak sayısı seçilen kahve türlerine, durulama ve temizlik düzenine göre değişir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*