kaunos kbid villa

Dağıtım Kanalı Reklam Ajansı olarak bugün size yepyeni bir girişimimizden söz etmek istiyorum. Beyaz eşya ve Elektrikli Ev aletleri sektörüne 25 yıldan beri yayımladığımız dergimizle hizmet ederken, mevcut işimizin yanında bu aydan itibaren turizm sektörüne adım attık. Pandemi sürecinde ailecek İstanbul’dan bir süreliğine ayrılarak Muğla ili Dalyan Beldesinde ikamet etmeye başlamıştık, geçen süre zarfında bölgenin turizm potansiyelini inceleme fırsatım oldu. Dünyanın en iyi kumsallarından biri olan İztuzu plajına sahip olan bu belde turizm açısından inanılmaz fırsatlar sunuyor. Özellikle son yıllarda öne çıkan iklim değişliği, çevresel sürdürülebilirlik ve sağlıklı yaşam kavramlarını bu yörede yaşayarak gözlemledim.

3 yıldan fazla bir zamandır deneyimlediğim, bir tarafı Türkiye’nin en önemli Eko turizm köylerinden biri olan Köyceğiz/ Çandır diğer tarafı Caretta’ların doğal yaşam alanları olan İztuzu plajı ve UNESCO ‘nun Dünya kültürel miras listesinde aday olarak yer alan Kaunos Antik şehri ve Kral Mezarları özel çevre koruma alanı olan bu bölgeyi dünyanın gözünde inanılmaz değerli kılıyor.

Böylesine değerlere sahip olan bölgenin turizm potansiyeli, ne yazık ki; deniz, kum, güneş üçlemesi ile 5-6 aya sıkışmış durumda ancak yukarıda bahsettiğim değerler yılın tüm aylarında gezip görülebilecek yerler, özellikle Ekoturizm bölgesi olan Çandır köyü sessizliği, sakinliği ve doğal güzelliği ile sanki cennet bir köşe. Dağıtım Kanalı Reklam Ajansı olarak bölgede Villa turizm girişimciliğine başladık.

Cennet Çandır’da muhteşem bir manzaraya sahip olan villamızda 3 yatak odası, 2 banyo ve tuvalet, geniş salon, açık mutfak alanı ile evinizin rahatlığını ve konforunu bulabileceksiniz. Villamızın özel havuzu da yüzerken hem Kaunos antik şehrinin sihirli güzelliğini hem de Dalyan Deltasının inanılmaz coğrafyasının izleyebileceksiniz.

Sizleri ve dostlarınızı Villamızda tatile bekliyoruz.

Come to Villa Kaunos Kbid.

Rezervasyon: Yıldırım Söylemez

Tel: 0542 215 31 37

yildirimsoylemez@dagitimkanali.net