Karaca Air Pro Cook Airfryer “Yılın İnovatif Ürünü” seçildi

Yeni nesil mutfak ekipmanları kategorisinde yıldızı parlayan Karaca’nın fark yaratan ürünü Air Pro Cook Airfryer, Marketing Türkiye için YouGov Türkiye’nin gerçekleştirdiği ve halk oylamasına dayanan “Yılın İnovatif Ürünleri” araştırmasında “Yılın İnovatif Ürünü” seçildi.

Marketing Türkiye için YouGov Türkiye’nin gerçekleştirdiği ve bu sene 6.’sı düzenlenen “Yılın İnovatif Ürünleri” araştırmasında, Karaca, Air Pro Cook Airfryer ürünü ile yılın inovatif ürünü seçildi. Tasarımı, teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile tam not alan ürün, günümüzün en çok tercih edilen küçük ev aleti olarak kullanıcıların beğenisini kazandı. 

İleri teknoloji ile çok amaçlı kullanım için tasarlanan Karaca Air Pro Cook Airfryer, tek dokunuşla sağlıklı ve leziz yemekleri kokusuz ve dumansız bir şekilde servise hazırlıyor. Air fry, ev yemeği, ızgara- fırın, sebze/meyve kurutma, ısıtma ve yoğurt hazırlama gibi fonksiyonları bulunan Karaca Air Pro Cook Airfyer, pratik ve sağlıklı bir şekilde yemek hazırlamaya yardımcı oluyor. 

Hızla değişen tüketici beklentilerini en güncel hali ile yansıtan bu araştırma, yüzde 50 kadın, yüzde 50 erkek ve 14-55 yaş arası 1.001 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Türkiye genelinde yaş, cinsiyet, şehir ve sosyo-ekonomik parametrelere uygun olarak ele alınan “Yılın İnovatif Ürünleri” araştırmasında Karaca, inovasyon gücüyle fark yaratan mutfak ürünü Air Pro Cook Airfryer ile ‘Yılın İnovatif Ürünü’ olarak belirlendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*