English Home Airfryer ile mutfağınızda yeni lezzetler yaratın

English Home, yeni Airfryer ürünüyle sevdiğiniz yemeklerin sıcaklık ve süre ayarını sizin için hafızasına kaydediyor ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

English Home, tasarım ve inovasyonu bir arada sunarak, trend çözümleriyle mutfakların vazgeçilmezi oluyor.

English Home ailesinin en yeni üyesi Airfryer; balık, et, sebze, tavuk ve hamur işleri gibi lezzetinden vazgeçemediğiniz tarifleri az yağda pişirmenizi sağlıyor. Yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonu sayesinde daha az yağ ile pişiren fritöz, sağlıklı ve lezzetli tarifler ile mutfakta harikalar yaratıyor.

Senin Lezzetin Kaydettiğin Tercihlerin

Pratik mutfakların kurtarıcısı olacak olan English Home Airfryer, kaydet fonksiyonu ile sıcaklık ve pişirme sürelerini yeniden düzenleyerek pişirme modlarını kullanım alışkanlıklarınıza göre kişiselleştirme fırsatı sunuyor. Yenilikçi tasarımı sayesinde, sevdiğiniz yemeklerin pişirme ayarlarını sizin için kaydediyor ve tekrar aynı yemeği yapmak istediğinizde size zaman kazandırıyor. Her seferinde yemeklerinizde aynı lezzeti yakalamak için yapmanız gereken şey çok basit! English Home Airfryer’a tercih ettiğiniz pişirme süresi ve sıcaklığını kaydedin, yemeğiniz sevdiğiniz lezzette hazır! 

Tarifinize göre 200 dereceye kadar artırılabilen sıcaklık derecesi, 60 dakikaya kadar değiştirilebilen zaman ayarı sunan Airfryer ile ihtiyacınız olan ısı ve süreyi kolaylıkla seçebilirsiniz. 1900W gücüyle yüksek performans sağlayan Airfryer, 5,5 litrelik geniş pişirme haznesiyle kalabalık sofralarınızın ihtiyacını tek seferde karşılıyor. Dijital kontrol paneliyle sıcaklık ve zaman ayarını kolayca yapan Airfryer, 8 farklı pişirme moduyla az yağlı, sağlıklı ve lezzetli yemekleri, pratik şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyor. Sizin için her şeyi düşünen bu akıllı Airfryer, bekleme modu sayesinde enerji tasarrufu sağlarken, aşırı ısınma korumasıyla da mutfakta emniyetli kullanım sunuyor. Çıkarılabilir sepetiyle yemeklerinizi kolayca hazırlama imkanı sunan Airfryer, bakır, gümüş ve siyah renk seçenekleriyle aynı zamanda mutfak dekorasyonunuzun tamamlayıcısı oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*