Homend Mutfak Robotu her şeyin üstesinden geliyor

Vereceğiniz her görevi 1000 Watt’lık olağanüstü gücüyle kolaylıkla yerine getiren Homand Mutfak Robotu, 1.5 litrelik kapasiteye sahip haznesiyle işlerinizi ara vermeden yapmanızı sağlayarak size zaman da kazandırıyor.

Homend’in üstün performanslı mutfak robotu Functional 2804H, görenleri kendine hayran bırakıyor. Vereceğiniz her görevi 1000 Watt’lık olağanüstü gücüyle kolaylıkla yerine getiren Homand Mutfak Robotu, 1.5 litrelik kapasiteye sahip haznesiyle işlerinizi ara vermeden yapmanızı sağlayarak size zaman da kazandırıyor.

Güvenlik ön planda

“Mutfakta güvenliğiniz bizim için her şeyden önemli” diyen Homend, bunu yeni mutfak robotuna da tam olarak yansıtmış bulunuyor. Öyle ki mutfak robotunuz, bıçakları ya da haznesi yerine tam oturmadıysa asla çalışmıyor, istenmeyen kazaları baştan önlüyor. 

Pratik çözümlerle göz dolduruyor

Blender, çırpma, dilimleme, doğrama ve rendeleme sırasında en büyük yardımcınız olacak Homend Mutfak Robotu, çalıştırırken yerinden kıpırdamamasıyla da kullanımda rahatlık sunuyor. Üstelik robotunuzun özel kapak koruması bıçakla güvenlik kapağının arasına girerek gıdaların, kapağın iç yüzünü kirletmesine de izin vermez, temizlikte de size kolaylık sağlar. 

Farklı büyüklüklere göre kullanılabilen besleme ağzı sayesinde sizi büyük parçaları bölme zahmetinden de kurtaran Homend Functional 2804H Mutfak Robotu’nu, www.homend.com.tr adresinin yanı sıra, Karaca Grup satış noktaları, önde gelen online pazaryerleri  ve teknoloji mağazalarında bulabilirsiniz. Mutfaktaki en büyük yardımcınız Homend Mutfak Robotu’nun fiyatı da sadece 449,99 TL. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*