Bosch’tan en geniş iç hacimli ve yüksek teknolojili buzdolabı

Bosch Ev Aletleri yeni ürünü KGN86HI30N XXL CIF NoFrost Bottom Freezer ile pek çok teknolojik özelliği ve avantajı, XXL büyüklüğündeki alttan donduruculu buzdolabında topladı. İnternet üzerinden uzaktan kontrol sağlayan Home Connect teknolojisiyle donatılan, geniş iç hacimli buzdolabı, Bosch’un geliştirdiği gıdaları uzun süre koruyan VitraFresh Plus özelliğini de taşıyor

“Yaşam için teknoloji” yaklaşımıyla yüksek teknolojili ürünler geliştiren Bosch, kendi geliştirdiği pek çok inovatif özelliği şimdi tek bir buzdolabında topladı. Yeni ürünü KGN86HI30N XXL CIF NoFrost Bottom Freezer, 619 litre ile kendi sınıfının en büyük net hacimli buzdolabı. LCD dokunmatik elektronik kontrol özellikli ve 186x86x84 cm ölçülerindeki Bosch KGN86HI30N kameralı buzdolabı, VitaFresh plus teknolojisi sayesinde de meyve ve sebzeleri en uygun nem oranında iki kata kadar daha uzun süre taze tutuyor.

İnternet üzerinden uzaktan kontrol sağlayan Home Connect teknolojisine sahip buzdolabının içindeki kameralardan kontrol sağlanırken, buzdolabının içinin fotoğrafını çekerek cep telefonu ya da tablete de gönderim sağlanabiliyor. Kameralı buzdolabının kapağı her açılıp kapandığında soğutucu bölmesinde yer alan iki kameradan biri otomatik olarak soğutucu bölmesinin, diğeri ise kapı raflarında gıdaların ve içeceklerin olduğu bölümün resmini çekerek kullanıcının cep telefonunda veya tabletindeki Home Connect uygulamasına gönderiyor.

Inox özelliği sayesinde kolay temizlenebilen KGN86HI30N XXL CIF NoFrost Bottom Freezer buzdolabı, içerisinde Bosch’un yeni VitaFresh Plus teknolojisini de barındırıyor. Gıdaların vitamin ve nem kaybını önleyerek çok daha uzun süre taze kalmasını sağlayan bu teknolojide VitaFresh çekmecesinin özel sürgü sistemi sayesinde sebze ve meyveler için en uygun nem seviyesi ayarlanıyor. Böylece yiyecekler çok daha uzun süre taze kalıyor. Üstelik VitaFresh Plus çekmecesinin dalgalı tabanı sayesinde yiyeceklerin suyunun yoğuşması da engelleniyor. Bu şekilde sebze ve meyvelerin bozulması önleniyor.

Uzaktan kontrol edilebilen akıllı buzdolabı 60 farklı gıdayı tanıyabiliyor, besin değerleri, yemek tarifi ve önerileri, ipuçları ve püf noktaları gibi konularda da kullanıcıyı bilgilendiriyor. A++ sınıfı buzdolabı, Bosch’un öne çıkan bu teknolojilerinin yanı sıra LED aydınlatma, Big Box çekmecesi, Airfresh koku filtresi gibi de hayatı kolaylaştıran özelliklere de sahip.

Bosch’un, ev aletlerini internet üzerinden telefon ve tablet ile uzaktan kolayca yönetme olanağı sunan Home Connect teknolojisi, ev idaresinde ve ev işlerinde yepyeni bir dönem başlattı.  Home Connect teknolojili ürünlerle, ofisteyken evdeki fırını çalıştırmak, daha eve gelmeden kahveyi hazır etmek, marketteyken bulaşık makinesi deterjanının tükenip tükenmediğini kontrol etmek ve çok daha fazlası mümkün hale geldi. Ev aletini uzaktan yönetmenin yanında farklı birçok işlev sunan Home Connect uygulaması günlük hayatı daha da kolaylaştırırken, parmaklarınızın ucuyla bütün ev aletlerini kontrol etme olanağı sunuyor.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*