Basınçlı yıkama makineleriyle temizliği kolaylaştıran çözüm Kärcher’de…

İster hassas, ister güç gerektiren temizlik işleri olsun Kärcher'in basınçlı yıkama makineleri her temizlik işlemi için mükemmel bir çözüm sunuyor. Ürünlerin etkin gücü sayesinde kirli yüzeylerden hiç eser kalmıyor.

Kärcher Basınçlı Yıkama Makineleri ile eskimiş görünen alanları bile yeni ve şık bir görünüme kavuşturmak mümkün. Uzman mühendislik, kullanıcı dostu tasarım, yenilikçi teknoloji ve basınçlı yıkama makineleri konusundaki yılların verdiği deneyimle Kärcher, kirlerle verdiğiniz mücadelede en güçlü yardımcınız oluyor.

Araçlarınız zahmetsizce pırıl pırıl!

Tüm araç sahipleri, araçlarını hep ışıl ışıl görmek ister. Kärcher teknolojisi ile bu kolayca sahip olabileceğiniz bir ayrıcalık. Bir KärcherBasınçlı Yıkama Makinesi ve Kärcher FJ 10 C Ultra Köpük Temizleyici ile uygun deterjanı kullanarak son derece etkili bir köpük oluşturabilirsiniz. Kirli yüzeye yapışan ve kirin gevşemesini sağlayan bu güçlü köpük ile de aracınızı tek seferde kolayca temizleyebilirsiniz. Kärcher Basınçlı Yıkama Makine’nizin sağladığı tazyikli su ile yol kirinden kuş pisliğine, böceklerden çamura ve yapışmış zorlu topraklara kadar tüm kirleri bir çırpıda yok edebilirsiniz.

Keyfini çıkarmaya hazır, tertemiz verandalar…

Tertemiz bir verandada güzel havaların tadını çıkarmak gibisi var mı? Kärcher Basınçlı Yıkama Makineleri ile verandanızı temizlemek için yorulmanıza hiç gerek yok. Üstelik verandanızı temizlerken aynı anda bakımını da sağlayabilir, özellikle uzun süren yağmurlardan sonra küf oluşumunu önleyebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan Kärcher K 5 Power Control Home Basınçlı Yıkama Makinesi… Dilerseniz Kärcher’in RM 611 Taş ve Cephe Temizleme Deterjanı ile T 5 T – Racer Yüzey Temizleyici de harika sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Çitlerinizi eski boyalarından arındırın!

Yeniden boyamayı düşündüğünüz bahçe çitleriniz mi var? Onları, pul pul dökülmeye başlayan boyalarından arındırmak için Kärcher Basınçlı Yıkama Makineleri yanınızda. Ürünlerin size sağlayacakları basınçlı su ile çitlerinizdeki boyalı yüzeyleri çıkarmanız çok kolay.

Dış mekan mobilyalarınızı ve oyun alanlarını temizleyin!

Evinizin verandasındaki plastik, vinil ya da ahşap dış mekan mobilyalarınızı temizlemenin şimdi tam zamanı. Kärcher Basınçlı Yıkama Makineleri sayesinde bu fazla vaktinizi almayacak. Aynı şekilde bahçede kurulu oyun alanları ve kaydıraklarınızı da kısa sürede temizleyebilirsiniz.

Havuzlarınızı yaz keyfine hazırlayın!

Havuzlarınızı yaz serinliği için hazırladınız mı? Kärcher Basınçlı Yıkama Makineleri ile havuz fayanslarınız arasına sıkışmış pislik, kalıntı ve yosunlardan kurtulabilirsiniz. Pırıl pırıl hale getirdiğiniz havuzunuzu yeniden su ile doldurarak, yazın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.  

Basınçlı yıkama makineleri daha tasarruflu…

Basınçlı yıkama makinelerinin daha çok su kullandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bir bahçe hortumunun saatte tükettiği 3 bin 500 litre suya karşılık basınçlı yıkayıcılar aynı sürede 400 ila 500 litre su kullanıyor. Bu da su tüketiminde büyük avantaj sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*