Mutfaktaki hızlı ve güçlü yardımcılar: Bosch ErgoMixx Style 1000W Çift Çırpıcılı El Blenderları

Bosch, mutfaktaki lezzet yolculuğuna yenilenen çift çırpıcılı Bosch ErgoMixx Style 1000W El Blenderları ile eşlik etmeye devam ediyor. 5 yıl garantili 1000W motoru ile üstün karıştırma, kesme, çırpma ve yoğurma performansı sunan el blenderları, en zorlu malzemelerde dahi hızını kesmiyor.

Sahip olduğu, uzun ömürlü ekstra keskin 4 kanatlı QuattroBlade paslanmaz çelik bıçağı sayesinde buz, donmuş meyve, sert kuruyemişleri çok kısa sürede kolaylıkla istediğiniz boyuta getirirken; yeni paslanmaz çelik çift çırpıcılı başlığı ile krema, yumurta akı veya hafif hamurları bir çırpıda istediğiniz kıvama getiriyor. 

12 hız ayarı ve turbo fonksiyonu ile her türlü tarifte ideal sonuçlar sunan blenderlar, paslanmaz çelik kaplı gövdesi, kaymayan soft touch tutma sapı ve hafif tasarımıyla kolay ve güvenli kullanım sağlıyor. Kullanım sonrasında da işleri kolaylaştıran blenderların motor aksamı hariç diğer tüm parçaları bulaşık makinesinde temizlenebiliyor.

Sessiz ve sarsıntısız motoru ile de mutfakların arananları arasında olmaya aday blenderlar, farklı aksesuarlara sahip MS6CB6157, MS6CB6197, MS6CB61V7, MS6CM6157, MS6CM6197 modelleriyle her talebi karşılaşıyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*