Silverline Supreme ocak ve davlumbazı tek yüzeyde buluşturuyor

Silverline Ankastre’nin hibrit tasarımları Flow-in ve Supreme modelleri ocak ve davlumbazı tek yüzeyde buluşturarak mutfaklara fonksiyonel çözümler sunuyor. Yeni gelinler için tüm bu teknoloji evde ağırlama ve yemek yapmayı keyfe dönüştürüyor.

Supreme ile şıklık ve fonksiyon tek bir yüzeyde

Silverline Supreme,  davlumbaz ve ocağı tek bir yüzeye entegre ederek iki fonksiyonu bir arada barındırıyor. Aerodinamik formu sayesinde maksimum performans sunuyor ve kullanıcıya kolay temizlenebilir pürüzsüz yüzeyleriyle son derece pratik ve kompakt bir pişirme deneyimi sağlıyor. Ergonomik yapısı, esnek ve kapsamlı pişirme deneyimi sağlayan tasarımı Supreme,hava tahliye motorunun, mutfak tezgahının iç yüzeyine montajlanması ile ocak altındaki kullanılmayan alanı 18 cm’e kadar düşüyor. Modüler montaj özelliği, mutfak tezgahlarında alan kaybı olmadan efektif çekmece kullanımı sağlıyor.

Silverline Supreme

Pişirme sırasında kokusuz, mükemmel ortamlar

“Pürüzsüz mükemmellik” yaklaşımı ile geliştirilen teknolojiyi odağına alan Flow-in,  inovatif bir yaklaşımla tezgah üstü davlumbaz ve indüksiyon ocağı bir araya getiriyor. Tek bir yüzey üzerinde birleşen ocak ve davlumbaz, pişirme alanına fonksiyonel bir güç sağlarken, aynı zamanda mutfaklara estetik bir değer kazandırıyor. Flow –in, pişirme sırasında buharın doğrudan tahliye edilmesini sağlayarak, tezgah üstünde maksimum kullanım alanı oluşturuyor. A enerji sınıfında olan çevre dostu bu ürünün açılı panelleri her iki göz için de çekiş performansını en üst seviyeye çıkarıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*