Fırın temizleme derdine son…

Silverline, S serisi fırınlar ile muftaklarda fonksiyonelliği ön plana çıkarıyor. Kullanıcı odaklı tasarım çizgisiyle hazırlanan S2, S3 ve S4 fırınlar, mutfaklarda pişirme deneyimini keyif ve konforla buluşuyor. S serisi fırınlara yeni eklenen Steam Clean fonksiyonu ise fırın temizliğini en kolay hale getirerek, kullanıcıya zaman tasarrufu sağlıyor.

Kullanıcı odaklı tasarım çizgisiyle alternatif çözümler üreten Silverline, mutfakta geçirilen zamanı daha konforlu ve verimli hale getiriyor.  Temizliği kolaylaştırmak için geliştirilmiş buhar destekli teknoloji bulunan tüm S serisi fırınlarda ısı, suyu buhara dönüştürüyor ve yumuşayan yiyecek atıkları zahmetsizce temizleniyor. Rahat temizlik için fırın kapı camları, yan tel raflar ve teleskopik raylar kolayca takılıp çıkarılabiliyor.

Fonksiyonellikte sınır tanımayan S serisi…

İlham veren tasarımlarıyla yemek yapmayı keyfe dönüştürmeyi sürdüren Silverline, S serisi fırınlara güveç pişirme fonksiyonu ekleyerek, kullanıcılarına en lezzetli yemekleri en sağlıklı şekilde pişirme imkanı sağlıyor. Teleskopik ray özelliği, 3D Airmove özelliği ve buhar destekli fırın temizleme sistemine sahip olan fırınlar pişirme deneyimini keyifle buluşturuyor. S3 ve S4 fırınlarda bulunan pizza pişirme fonksiyonu ise en lezzetli pizzaları en kolay şekilde pişirme imkanı sunuyor. Pizza fonksiyonunda fan sistemi sayesinde pizza üzerindeki malzemelerin tatları korunurken, alttan ısıtma desteği ile pizzanın tabanı kusursuz bir şekilde pişiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*