Fakir Pocket Clean buharlı temizleyici organik temizlik sunuyor

Elektrikli ev aletlerinde pandeminin etkisiyle hijyen sağlayan ürünlere olan ilgi daha da arttı. Özellikle son dönemin trendi haline gelen buharlı temizleyiciler, tüketicilerden yoğun ilgi görüyor. Fakir Hausgeräte’nin yeni Pocket Clean buharlı temizleyicisi döşemelerde, derzlerde, camlarda, lavabolarda ve pek çok farklı yüzeyde buharla yüksek hijyen sağlıyor.

250 ml kapasiteli haznesine doldurulan suyu 3 bar basınçla buhara çeviren Fakir Pocket Clean,güçlü püskürtme ile kapsamlı temizlik imkanı veriyor. Cihaz yaklaşık 3 dakikalık kısa ısıtma süresinin ardından LED gösterge ışığının yanması ile hazır hale geliyor. Ergonomik tutma sapı ile kullanımı çok kolay olan Fakir Pocket Clean, çocuk kilidi ile de oluşabilecek olumsuz durumlara karşı güven veriyor.

Fakir Pocket Clean

Su Buharı ile Organik Temizlik

Fakir Pocket Clean buharlı temizleyici ev hijyeninde kimyasal madde kullanmadan organik temizlik yapma fırsatı sunarken tamamen doğal su ile evlerin her köşesini temizliyor.Ekstra uzun 4 metrelik güç kablosu sayesinde mekanın her yerine kolayca ulaşabiliyor.

Döşeme, cam temizleme, köşe ve uzatma aparatları, pamuklu örtü, huni, uzatma hortumu, ölçü kabı ürünün yanında gelen aksesuarlarını oluşturuyor. 

Fakir Pocket Clean

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*