Azur Buharlı Ütü yenilendi

Philips’in Türkiye’nin en çok satan Azur serisinin yeni buharlı ütüsü çok daha güçlü çok daha dayanıklı! Yeni Azur Buharlı Ütü, Philips’in şimdiye kadar geliştirdiği en dayanıklı ve sağlam tabanı SteamGlide Elite ve hızlı kireç temizleme özelliği ile uzun ömürlü bir performans vadediyor

Türkiye’de 89 yıldır kullanıcıları için en iyisini düşünen ütü pazarının lider markası Philips, Türkiye’de en çok tercih edilen Azur efsanesinin en yeni modeli Azur GC4909/60 ile kullanıcılarına her seferinde mükemmel bir performans teminatı veriyor. Kullanıcılar çizilmelere karşı üstün dayanıklı SteamGlide Elite tabanı ile mükemmel bir ütü deneyimi yaşıyor.

Daima güçlü ve mükemmel!

Serinin en yeni modeli, 3000 Watt’a ulaşan gücü ile hızlı ısınma süresi sunarak, hızlı ütülüme ile zamanın en efektif şekilde kullanılmasını sağlıyor. Yeni Azur Buharlı Ütü 55 g/dk’ya kadar kesintisiz, güçlü ve sürekli buhar çıkışının yanı sıra, 250 g’ye kadar güçlü şok buhar performansı ile kumaşa daha fazla buhar nüfuz ettirerek tüm kırışıklıklarda etkili ve harika sonuç elde ediyor.

Yeni buharlı ütü ile keyfe dönüşen bir deneyim mümkün…

Çizilmeye karşı dayanıklı SteamGlide Elite taban, üstün kayma performansıyla kıyafetlerin üzerinde süzülme hissi vererek kullanıcılarına yorulmadan ütü yapmanın keyfini yaşatıyor.  

Ekstra geniş 300 ml su haznesi sayesinde tek seferde daha fazla parça ütülemeyi vadediyor.

Yeni Azur ile lekesiz ütü artık bir standart

Azur Buharlı Ütü GC4909/60’ın damlama durdurma sistemi, su damlalarının neden olabileceği lekelerin oluşmaması ve her sıcaklıkta güvenle ütü yapılması için sızıntıyı önlerken ütü sırasında leke oluşmasını engelliyor. Ayrıca, ütünün kolay temizlenmesi ve uzun ömürlü buhar performansı için hızlı kireç

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*