Siemens NAR Müşteri Etkinliği: Birlikteliğin gücüyle geleceğe yön veriyor

Daha iyi bir gelecek için birlikteliğin gücüne inanarak tüm iş ortaklarını amaç ve hedefleri doğrultusunda gelişim, değişim ve dönüşüm yolculuklarında desteklemeye özen gösteren Siemens Türkiye, iş ortaklarıyla sürdürdüğü güçlü birlikteliğine ‘NAR Etkinliği’ organizasyonu ile ivme kazandırıyor.

Değişen dünyanın beklentilerine adapte olabilmek ve beraber büyümenin gücüne duyulan inanç ile hayata geçirilen NAR Etkinliğinde, Siemens Türkiye’nin satış, pazarlama, mühendislik, operasyon ve proje yönetimi ekipleri 100 iş ortağıyla bir araya geldi.

5 farklı şehirde gerçekleşen etkinlik Cumhuriyetin 100. Yılı’nda 100 İş Ortağı ile bir araya gelinmesi açısından da oldukça özel bir yere sahip.

Siemens Türkiye, geleceğe olan yatırımları ile İş Ortaklarının iş alanlarında verimlilik sağlamalarına katkı sağlarken birlikteliğin gücüyle daha sürdürülebilir bir dünyanın da temellerinin atılmasına öncülük ediyor.

Siemens Türkiye, NAR Etkinlikleri ile geleceği bugünden dönüştürmeye ve sürdürülebilir iş ortaklıklarına yenilerini eklemeye devam edecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*