Tchibo Ankara’da büyümeye devam ediyor

Mağazacılık ve kahve alanındaki yatırımlarını düzenli olarak artırarak büyümesine devam eden Tchibo’nun Ankara’daki onuncu mağazası Armada AVM’de hizmete girdi. Yenimahalle’de konumlanan yeni Tchibo mağazası, hem kahveseverlerin ilk tercihi hem de sürekli olarak yenilenen temalarıyla keyifli alışverişin durak noktası olmaya hazır.

Tchibo, mağaza ve kahve odaklı yatırımlarıyla Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Büyükşehirlerde yoğun ilgi gören Tchibo, Ankara’daki onuncu mağazasını da kentin metropol ilçelerinden biri olan Yenimahalle’deki Armada AVM’de hizmete açtı. Tchibo, yeni mağazasında da hem gerçek kahve lezzeti deneyimi sunacak hem de spor, seyahat, ev ve yaşam gibi sürekli yenilenen temalarındaki geniş ürün gamıyla farklı ihtiyaçlara cevap verecek.

“Müşterilerimizin yönünü çevirdiği her noktada olacağız”

Tchibo’nun Ankara’daki yeni yatırımı ile ilgili olarak Tchibo Türkiye Genel Müdürü Hasan Ulutürk, “Kahve uzmanlığımız ve özgün iş modelimiz, bizi rakiplerimizden ayrıştıran önemli noktaların başında geliyor. Sürekli olarak yenilenen temalarımız ile müşterilerimizin karşısına genişleyen bir ürün gamıyla çıkıyoruz. 17 yıl önce Türkiye’ye getirdiğimiz bu özgün perakendecilik anlayışımız çok beğenildi ve talep gördü. Şu anda büyük şehirler başta olmak üzere 11 ilde yaklaşık 50 mağazamız ile hizmet veriyoruz. Ankaralılar tarafından gördüğümüz ilgiye de yepyeni bir mağaza yatırımıyla daha yanıt verdik. Hedefimiz, son dönemlerde olduğu gibi bu yıl da mağaza ve kahve alanındaki yatırımlarımızı artırarak büyümeye devam etmek. Müşterimizin yönünü çevirdiği her noktada olmaya, bu yolda yeni kanalları denemeye devam edeceğiz” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*