Miele K 4000 buzdolapları hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de gıda israfının önüne geçiyor

Miele’nin K 4000 serisi buzdolapları, A sınıfı enerji etiketi ile evlerde enerji verimliliğine destek olurken, tazeleme sistemi PerfectFresh Active teknolojisi ile gıda israfının da önüne geçiyor.

Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin dünyaca ünlü Alman markası Miele’nin üstün saklama koşulları sunan K 4000 serisi buzdolapları, PerfectFresh Active özelliği ile meyve ve sebzelerin geleneksel çekmeceli buzdolaplarına göre beş kat daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Yeni nesil buzdolapları, gıdaların bozularak çöpe gitmesini önlerken, dondurucu-buzdolabı olarak ayarlanabilen bölmeleriyle farklı bir kullanım deneyimi yaşatıyor. K 4000, A sınıfı enerji etiketiyle Miele’nin sürdürülebilirlikteki duruşunu gözler önüne sererken, Red Dot ve iF Design Award ödülleriyle tasarımda geldiği noktayı kanıtlıyor. 

Üstün saklama koşulları sunan Miele K 4000 serisi buzdolapları, doğru ısı ve nem oranının mükemmel kombinasyonda buluştuğu PerfectFresh Active teknolojisi ile meyve ve sebzelerin tazeliğini uzun süre koruyor. Her 90 dakika ya da her kapı açıldığında buzdolabı çekmecelerine ince bir buhar tabakası şeklinde su püskürten PerfectFresh Active teknolojisiyle gıdalar uzun süre tazeliğini, vitamin ve besin değerlerini muhafaza ediyor. Düşük ısı sayesinde bakteri gelişimi yaşanmayan, son derece kolay temizlenebilen 120 ml kapasiteli su haznesi, buzdolabında çok az yer kaplıyor. Son derece düşük su tüketimi sayesinde su haznesinin iki ila üç ayda bir doldurulması yeterli oluyor. 

Yüksek seviyede enerji verimliliği sağlıyor  

K 4000 nesli, verimlilik konusunda standartları da yukarı taşıyor. K 4000, buzdolabı-dondurucu kombinasyonları, A enerji etiketiyle en yüksek verimlilik sınıfında yer alıyor. Miele K 4000, organik malzemeden üretilmiş yüksek kaliteli izolasyonuyla öne çıkıyor. Bu yüksek kaliteli izolasyon malzemesinin kullanımıyla Miele, ürünlerinin kullanım ömrü boyunca yüksek seviyede enerji verimliliği sağlıyor. 

İhtiyaca göre dondurucu veya soğutucu

K 4000’in yeni Freeze&Cool özelliği ile buzdolabı-dondurucu kombinasyonu son derece esnek hale geliyor ve dondurucu bir buzdolabı bölmesi olarak kullanılabiliyor. Dondurucu bölmenin sıcaklığı yiyecekleri dondurmak istendiğinde -25°C ila -15°C, buzdolabı bölmesi olarak kullanılmak istendiğinde -2°C ila +14°C arasında ayarlanabiliyor. Bu özellik balık ve deniz mahsulü sevenler için ayrıca kullanım kolaylığı sunuyor. Ayarlanabilen sıcaklık sayesinde patates, turunçgiller ve salatalık gibi yiyecekler de buzdolabında saklanabiliyor. 

K 4000’de çok yönlülük, bölümlendirilmiş raf teknolojisi FlexiBoard ile devreye giriyor. Cam rafın ön paneli rafın arka kısmının altına kolayca kaydırılabiliyor. Böylece raf kullanılmadığında harici depolama ihtiyacı da ortadan kaldırılıyor. FlexiBoard, tencere ve şişeler gibi çok yer kaplayan parçaların buzdolabına kolayca yerleştirilmesine olanak tanıyor. Ayrıca raflar, zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde sonsuz seçenekle ayarlanabiliyor.

Piyasaya çıkmadan Red Dot ve iF Design Award’ı kazandı

Yeni nesil K 4000 serisi, tasarım standartlarını da yeniden belirliyor. Paslanmaz çelik ve camdan üretilen yüksek kaliteli ön panelleri, ayarlanabilir modüllere sahip eşsiz FlexiLight 2.0 teknolojisi ile birleşerek, homojen ve parlamayan bir aydınlatma sağlıyor. Bu üstün tasarımıyla K 4000, piyasaya çıkmadan önce jürilerin övgülerinin yanı sıra Red Dot ve iF Design Award’ı kazandı.

Brilliant White, Blackboard Edition ve Graphite Grey renk seçenekleri ve farklı özelliklerle donatılmış K 4000 serisi, kulplu ve kulpsuz farklı modellerle çekici teklifler sunuyor. Graphite Grey özellikle Miele’nin diğer ankastre ürünleriyle eşsiz bir görsel uyumu garanti ediyor. Paslanmaz çelik ve BlackSteel modellerine ek başlangıç seviyesindeki paslanmaz çelik görünümlü buzdolapları ile tamamlanan ürün yelpazesinde, 125 ila 200 cm arasında değişen boyutları ile her iç tasarıma uygun mükemmel bir alternatif bulunuyor.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*