Goldmaster, GM-7612 Lokomotif Buhar Kazanlı Ütü ile hayat çok kolay

Goldmaster, GM-7612 Lokomotif Buhar Kazanlı Ütü ile kadınların korkulu rüyası ütü yapmayı da keyifli hale getiriyor. Kullanıcı dostu ütü teknolojileri geliştiren Goldmaster, tasarımlarının yanı sıra kullanıcı deneyimlerini de ön plana çıkarıyor.

Kadinların ev işleri arasında en korkulu rüyası ütü yapmak artık çok keyifli. Şık ve kullanışlı tasarımı, seramik taban ve kireç önleme filtresi ile uzun ömürlü kullanım sunan Goldmaster ütü, kesintisiz buhar özelliği ile de ön plana çıkıyor. Buhar teknolojisini geniş hazneli buhar kazanıyla destekleyerek tek seferde birçok giysinin ütülenmesine olanak sunan Goldmaster GM-7612 Lokomotif Buhar Kazanlı Ütü, istenilen sıcaklığa hızlıca ulaşmasıyla da vakitten tasarruf sağlıyor.

Su eklemek çok kolay

Çalışır vaziyetteyken, ütüyü kapatmadan su ekleme özelliği ile kullanımda yüksek konfor sunan  Goldmaster GM-7612 Lokomotif Buhar Kazanlı Ütü, 2350 Watt elektrik gücü ve 220 gr/dk. kesintisiz buhar gücü ile de en inatçı kırışıklıklarda bile harikalar yaratıyor. Ürünün ikaz ışıklarından yararlanarak buharın kullanılabilirliği ve su seviyesi hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olunabilirken, sadece 50 db olan çalışma sesi düzeyi ile de günün her saatinde kolaylıkla kullanım sunuyor.

Dikey ütüleme ile askıdaki giysiler her daim tiril tiril

Dikey ütüleme özelliği sayesinde vakit tasarrufu sağlayan Goldmaster ütü, özellikle çalışan kadınların sabahları hazırlanırken giysi seçimlerindeki kısıtlamayı da ortadan kaldırıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*