Kärcher, evde hijyen için buharın gücünden faydalanıyor

Kärcher’in SC3 EasyFix buharlı temizlik makinesi de hem hızı hem de kesintisiz temizlik sağlamasıyla, yeni nesil temizlik anlayışının vazgeçilmezi oldu.

Evlerde hijyen konusu her geçen gün daha da önem kazanıyor. Buharlı temizlik makineleri de evlerinin her köşesinde güvenilir hijyen sağlamak isteyenlerin gözdesi haline geldi. Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher’in SC3 EasyFix buharlı temizlik makinesi de hem hızlı olması, hem suyu 30 saniyede ısıtması, hem de sürekli doldurulabilen su haznesi ile kesintisiz temizlik sağlıyor olmasıyla yeni nesil temizliğin olmazsa olmazı haline geldi.

Kirlenen bezi dokunmadan değiştirmek mümkün 

Evin her köşesini en sağlıklı şekilde dezenfekte etme imkanı sunan SC 3 EasyFix, geniş aksesuarları sayesinde fayansları, setüstü ocakları, aspiratörleri ve hatta en küçük boşlukları bile hijyenik olarak temizliyor. SC 3 EasyFix buharlı temizlik makinesinin kireç çözme kartuşu kullanılacak suyun kireçssiz hale gelmesini sağlayarak cihazın ömrünü de uzatıyor. 

Ergonomik zemin aparatı ve mükemmel temizlik için sabitlenmiş aksesuar teknolojisiyle donatılmış olan Kärcher SC3 EasyFix buharlı temizlik makinesi ayrıca  hızlı bez değiştirme sistemi ile mikrofiber zemin bezinin zemin aparatına kolaylıkla takılmasını sağlıyor. Üstelik kirlenen bezin temassız şekilde çıkartılabilmesine olanak sağlayan teknolojisiyle de olağanüstü kolaylık sağlıyor. İki aşamalı buhar düzeneği sayesinde yüzeyler ve lekelere yönelik mükemmel sonuçlar sağlayan SC3 EasyFix mükemmel performansı sayesinde bakterilerin yüzde 99.99’unu da öldürüyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*