Bosch’tan Styline ve ComfortLine Filtre Kahve Makineleri

Bosch Ev Aletleri’nin tasarımı ve fonksiyonelliği ile öne çıkan Styline Filtre Kahve Makinesi dilenen zamanda kahvenin hazır olmasını sağlarken, pratik kullanımlı ComfortLine farklı renkleriyle mutfaklara şıklık katıyor.

Bosch Ev Aletleri’nin Styline Filtre Kahve Makinesi, her gün taze ve aromatik kahve içmeye imkan tanıyor. Daha yoğun aroma için 1160W‘lık çift yönlü ısıtma sistemi olan DualHeating Sistemi’ne sahip Styline Filtre Kahve Makinesi, kolay çıkarılabilen, üst kısmından doldurulabilen su haznesi ve öne doğru açılabilen filtre haznesi sayesinde kolay kullanım sağlıyor. Kahve makinesi kahveyi yaptıktan sonra, kahveyi 40 dakika boyunca cam demliğinde sıcak tutuyor ve sonrasında otomatik olarak kapanıyor. Kullanışlı filtre haznesi sayesinde kahveyi hazırlamak çok kolay, filtre haznesini öne doğru açıp kağıt filtreyi yerleştirerek kahve ile doldurmak ve hazneyi kapatmak yeterli. Makine, zamanlayıcısı sayesinde kahveyi istenen zamanda otomatik hazırlamaya başlıyor ve sabahları mis gibi kahve kokusuna uyanma imkanı sunuyor.

Sabit su haznelerini doldurmak zahmetli iken Styline Filtre Kahve Makinesi’nin çıkarılabilir haznesi çok daha kolay ve hijyenik kullanım sunuyor. Çıkarılabilir ve üst kısmından doğrudan doldurulabilir su haznesi aynı zamanda kolaylıkla temizlenebiliyor. DualHeating teknolojisi sayesinde her zaman ideal sıcaklıkta, yoğun aromalı kahve keyfi yaşatan kahve makinesi mükemmel kahve hazırlama ve içme sıcaklığını sağlamak için çifte ısıtma ve sıcak tutma sistemi kullanıyor. Bu sofistike fonksiyon, kahve keyfini her seferinde en iyi haliyle çıkarmaya yardımcı oluyor. Aroma VolumeAutomatic kahve makinesinin ister üç bardak ister on bardak olsun hazırlanan kahvenin her zaman mükemmel olmasını ve istenen lezzeti vermesini sağlıyor. Cihaz su haznesi içindeki bir sensör dolum seviyesinin düşük olduğunu tespit ederek kahve hazırlama süresini otomatik olarak ayarlıyor. Damlama önleme fonksiyonu sayesinde de demliği istenilen an alarak, temiz ve rahat kullanımın tadını çıkarmak mümkün.

Tam aromalı kahve ve şık dizayn

Aroma+ fonksiyonu, suyun geçiş hızını ayarlayarak tek tuşla daha yoğun kahve keyfi sunan Comfortline Filtre Kahve Makinesi, Bosch’un kahve makinelerinde bir imzaya dönüşen kolay çıkarılabilen ve üst kısmından kolaylıkla doldurulabilen su haznesine sahip. Makinede biriken kireç kahvenin lezzetini bozarken kahvenin demlenme süresini de uzatıyor. ComfortLine’ın 3’lü kireç temizleme programı – kireç temizleme uyarısı, pratik kireç arındırma programı ve su sertliği ayarı – kolaylıkla kireçten arındırmaya imkan tanıyor. Kireçten arındırma makinenin ömrünü uzatırken kahve lezzetinden de ödün verdirmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*