MediaMarkt 71’inci mağazasını Balıkesir’de açtı

MediaMarkt, 71’inci mağazasını Balıkesir 10 Burda AVM’de yoğun ilgiyle açtı. Balıkesirli tüketiciler, açılışa özel sunulan fırsatlara büyük ilgi gösterdi.

MediaMarkt, Türkiye’de 71’inci mağazasını, MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım ve çok sayıda yöneticinin katıldığı törenle Balıkesir 10 Burda Alışveriş Merkezi’nde açtı. Mağaza 1.600 metrekarelik alanda hizmet verecek. 50 bine varan son teknoloji ürün ve binlerce aksesuar çeşidiyle ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan mağazada, akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara, büyük ekran televizyonlardan beyaz eşyaya kadar birçok ürün 2 gün boyunca açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor.

Son teknolojiler Balıkesir’de…Açılışta konuşan MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, Türkiye’nin zorlu bir dönemi başarıyla atlattığına dikkat çekerek, ülkeye duydukları güvenle yatırımlara devam ettiklerini söyledi. “Türkiye’de, elektronik perakende sektöründe 11 yıldır büyümeye devam ediyoruz. Son teknolojiyi Balıkesirlilerle de buluşturduğumuz için mutluyuz” diye konuşan Gökyıldırım,farklı lokasyonlarda daha fazla tüketiciye hizmet vererek, teknolojiyi ve dijital dünyayı ulaşılabilir hale getirmeyi amaçladıklarını vurguladı. Gökyıldırım, açılan her yeni mağazada tüketicilerin tercihlerine yönelik en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını ve Türkiye’nin en geniş metrekareye sahip teknoloji perakendecisi konumunu sürdürmeyi hedeflediklerini ifade etti. Gökyıldırım, “Türkiye’deki 71’inci mağazamız olan Balıkesir mağazamızda da bu özelliklerimizden taviz vermedik. Tüketicilerimizi merkeze alan ve son teknolojiyi en hesaplı şekilde sunmayı hedefleyen vizyonumuzla, teknolojiyi daha ulaşılabilir kılıp yatırımlarımızı sürdüreceğiz,” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*