Bosch Home Comfort’a, The ONE Awards’ta ‘Yılın İtibarlısı’ Ödülü

Bosch Home Comfort Türkiye, bu yıl 10'uncusu gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde ‘Yılın İtibarlısı’ ödülüne değer bulundu.

İklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından Bosch Home Comfort Türkiye, pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli standartlarından biri olan ve kazananların halk jürisi tarafından belirlendiği The ONE Awards’ta ısıtma kategorisinde ‘Yılın İtibarlısı’ ödülünü almaya hak kazandı.

Marketing Türkiye ve Akademetre Research Strategic Company’nin iş birliğiyle bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Marka Değeri ve Algı Araştırması’nın sonucuna göre, sektöründe ‘Yılın İtibarlısı’ seçilen Bosch Home Comfort Türkiye, ‘Ar-Ge, üretim ve ihracat üssü’ olarak öne çıkan Manisa Fabrikasında, Türkiye ve dünya pazarı için kombi üretiyor. Şirketin ihracat kanalıyla Avrupa, Kafkaslar, Orta Doğu, Körfez Bölgesi, Latin Amerika ve Uzak Doğu’daki toplam 41 ülkede tüketicilerle buluşturduğu ürünler tüm dünyada büyük ilgi görüyor.

“Her zaman her yerde önce müşteri gelir” yaklaşımıyla faaliyet gösteren Bosch Home Comfort Türkiye, ürün portföyünü, kullanıcıların başta kalite ve tasarruf olmak üzere tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirmeye devam ediyor. Sunduğu tüm ürünlerde kullanıcılara yüksek kaliteyi, en yüksek verimli sistemlerle sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*