Arzum, Shake’N Take Neo ile kış sebzeleriyle sağlıklı smoothieler hazırlayın 

İşe, okula, spora ya da gittiğiniz her yere götürebileceğiniz kişisel blenderler, kış sebzeleriyle sağlıklı içecekler hazırlamanıza, hastalıklardan uzak sağlıklı bir kış geçirmenize imkan tanıyor.

Pratik mutfaklar, hızla hazırlanan birbirinden farklı lezzetler, kış sebzeleriyle sağlıklı içecekler… Kişisel blenderların faydalarından sadece birkaçı. Tek tuşla çalışabilen Arzum Shake’N Take Neo ise bundan çok daha fazlasını sunuyor.

En zorlu tarifleri tek tuşa indirir

Shake’N Take Neo, yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da mevsim sebzeleriyle tek tuşla birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler, smoothieler hazırlamanıza yardımcı olur. En sert sebze ve meyveleri, kuruyemişleri parçalayarak kendi sağlıklı tariflerinizi hazırlamanıza fırsat verir. Kompakt tasarımı ve kullanım pratikliği ile en zorlu tarifleri dahi tek tuşa indirir. Birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler için onlarca farklı parça ihtiyacını ortadan kaldırır. Kaydırmaz silikon tutacağı taşıma ve kullanım kolaylığı sağlar 

Matara olarak da kullanılabilen 570 ve 400 ml kapasiteli BPA içermeyen iki farklı karıştırma şişesi, hazırladığınız içeceklerin işte, okulda, sporda her an yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Kaydırmaz silikon tutacağı taşıma ve kullanım kolaylığı sağlar. Sızdırmayan kapakları ve taşıma halkası ile hazırlanan tüm içecekler her yerde yanınızda olur.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*