Arçelik, işletmelere kiralama modeliyle profesyonel görüntüleme sistemleri sunuyor

Arçelik, otellerden hastanelere, havaalanlarından stadyumlara kadar hemen her yerde yaygın bir kullanım alanı bulan, dijital bilgi ekranları, videowall ve akıllı tahtalar gibi profesyonel görüntüleme sistemlerini kiralama modeliyle de müşterilerine sunmaya başladı. Kiralama modeliyle, işletmeler esnek bir modelde Arçelik'in geniş ürün yelpazesi ve güçlü servis ağından yararlanabilecek.

184403142

Arçelik, görüntüleme sistemleri alanında uzun dönemli kiralama modeliyle de hizmet vermeye başladı. Endüstriyel ekranlar alanında geniş bir ürün yelpazesi ve Türkiye geneline yayılan güçlü servis ve destek ağıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt veren Arçelik, kiralama modeliyle de önemli avantajlar sunuyor. 

Akıllı ekran, akıllı tahta ve videowall gibi endüstriyel ekranlar, otel lobilerinden, toplantı salonlarına, AVM dış cephelerinden, havaalanlarına kadar hemen her yerde giderek daha yaygın olarak kullanılıyor. Ürün ve hizmetlerin tanıtımı, indirim ve promosyonların duyurulması, reklam ve anonslar gibi pek çok alanda endüstriyel ekranlar işletmelerin müşterileriyle iletişim kurmasını sağlayan önemli bir araç olarak öne çıkıyor.

Arçelik, işletmelerin kampanya ve tanıtımlarını kolayca yönetebileceği endüstriyel ekranları farklı maliyetler ve sorunlarla karşılaşmadan uzun dönemli olarak kiralama imkânı sunuyor. Kiralama modeli sayesinde işletmeler, yüksek satın alama maliyetlerine katlanmadan, değişen ihtiyaçlarına göre ekran sayısını artırıp azaltma esnekliğine de sahip oluyor.  Arçelik’in kurulum ve yerinde bakım hizmetlerinin yanı sıra yazılım güncellemeleri ve teknoloji hızla değiştiğinde yeni ve daha gelişmiş ekranlara geçme gibi imkanlardan da yararlanabiliyorlar.

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: “Görüntüleme sistemleri alanında da müşterilerimize Arçelik’in yaygın ve güçlü servis ağıyla hizmet veriyoruz”

Türkiye’nin ev teknolojileri alanında lider şirketi olarak görüntüleme sistemleri alanında da küçük, orta ve büyük tüm işletmelere, yüksek performanslı ürünlerle hizmet verdiklerine değinen Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “Günümüzde görüntü sistemleri işletmelere, müşterileriyle etkileşime geçme fırsatı sağlıyor. Arçelik, endüstriyel ekranların ilk örneği olan TV üretimine 1975 yılında başladı. 2015 yılından bu yana da profesyonel görüntüleme ekranları ve içerik yönetim yazılımları alanında üretim ve ar-ge çalışmaları yapıyoruz. Türkiye genelindeki yaygın servis ağı ve destek hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Farklı boyutlarda endüstriyel monitörler, videowall monitörler, akıllı ekranlar, profesyonel bilgilendirme ekranları ile çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz. Bu alanda müşterilerimize kiralama modeli ile de hizmet vermeye başlayarak önemli avantajlar sağladık. Kurulum, yerinde bakım ve destek hizmetinin yanı sıra yazılım güncellemelerini de kiralama dönemi boyunca ücretsiz olarak sunuyoruz” dedi.

Uzun dönemli kiralama modeli ile farklı seçenekleri bir araya getiriyor

Arçelik’in görüntüleme sistemleri alanında kiralama modeliyle müşterilerine sunduğu ürünler arasında farklı boyutlarda (22”-43”-55”-98” gibi) endüstriyel monitörler, videowall monitörler (49” ve 55” boyutlarında), endüstriyel PC/digital signage player ürünleri, içerik yönetim yazılımı (content management software) ve bakım-destek hizmetleri yer alıyor. Kiralama hizmetinden büyük küçük tüm işletmeler yararlanabiliyor. Arçelik’in uzun dönemli kiralama modelinde müşterilere farklı seçenekler sunuluyor. Müşterilerin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedefleyen modelde, 3 farklı seviyede bakım-destek hizmeti, yerinde bakım onarım hizmeti, 3 yıl sonunda ürünlerin uygun taksitlerle yeniden kiralanması veya teknolojik olarak güncel modeller ile devam edilmesi gibi seçenekleri yer alıyor.

Profesyonel ekranlar dayanıklı ve uzun ömürlü 

7 gün/24 saat veya 7 gün/16 saat çalışabilecek özelliklere sahip olan ekranlar, endüstriyel ürün tasarımlarına uygun şekilde üretildi. Normal televizyonlarda 30.000 saat ömürlü paneller kullanılırken bu ürünlerde panel ömrü 50.000 saati buluyor. Müşterilerin hem yatay hem de dikey olarak kullanılabileceği ekranlar bulut tabanlı içerik yönetim yazılımı ile hazırlandı. Bu sayede ekranları uzaktan yönetebilmek ve içerikler için bir yayın akışı planlayabilmek mümkün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*