Samsung Multi Split klimalar ile konforu her odaya taşımak mümkün

Samsung'un Multi Split klimaları balkon ya da bahçe gibi evin dışında bir alana yerleştireceğiniz tek bir dış ünite ile evde birden fazla odayı soğutabiliyor. Bu teknoloji, her bir oda için ayrı dış ünite kullanıldığında oluşacak görüntü kirliliğinin de önüne geçiyor.

İnovasyonu odağa alan teknolojileri her alanda geliştirmeye devam eden Samsung, sıcak havalarda serinlemenin konforlu ve tasarruflu yolunu kullanıcılara sunuyor. Samsung’un Multi Split klimaları, birden fazla odadaki klimanın tek bir dış ünite ile çalışmasına imkan sağlıyor. Multi Split klimalar ev ortamlarında yerden tasarruf ederken dışarıda da görüntü kirliliğinin önüne geçiyor. Tek bir dış ünitenin kullanılması düşük ses seviyesi[1] ile çalışmasını sağlarken farklı iç ünite seçenekleri de mimari tasarımlara uyum sağlıyor.

 Samsung Multi Split klimalar, gelişmiş kompresör teknolojisi sayesinde verimli ve güvenli bir performans sağlar. Dış ortam sıcaklığı 46°C olduğunda soğutmaya ve dış ortam sıcaklığı -15℃ olduğunda ısıtmaya devam ederek zorlu hava koşullarıyla başa çıkmak için ek ünitelere duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. Akıllı Inverter Sistemi, ayarladığınız sıcaklığa hızlı bir şekilde ulaşır ve sürekli olarak konforlu bir ortam yaratmak için hassas kontrol yapmaya devam eder

Samsung’un Multi Split klima çeşitleri arasında; rahatsız edici klima rüzgarını 23.000[2] mikro hava deliğinden yumuşak ve sessizce dağıtan ve bu modda çalışırken aynı zamanda yüzde 77’ye[3] kadar daha az enerji  tüketen WindFree™ Duvar Tipi İç Ünite, on binlerce mikro delik ile hava akışını eşit olarak dağıtarak çok daha nazik ve yumuşak bir esinti yaratan ve uzun kanatları sayesinde serinliği uzak mesafelere taşıyan WindFree™ Tek Yön İç Ünite, tüm mekanlara kolayca uyum sağlayan esnek tasarıma sahip Kanal Tipi İç Ünite yer alıyor. 

[1] Kapasite ve modele göre değişkenlik gösterebilir. 

[2] Mikro delik sayısı kapasiteye ve modele göre değişiklik gösterebilir.

[3] AR07M5170 üzerinde test edilmiştir ve Hızlı soğutma modu ile Wind-Free Rüzgarsız Serinlik Modunun toplam güç tüketimi karşılaştırılması esas alınmıştır. Normal Soğutma Moduyla karsılaştırıldığında, Windfree Rüzgarsız Serinlik odu %77 daha az enerji tüketir. 18 Nisan 2017 tarihli Intertek tarafından yapılan 171200079SEL-001 numaralı raporda AS18UUQ modeliyle karşılaştırılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*