Fakir Hausgeräte, HEPA 13 filtreye sahip ilk şarjlı dikey süpürgesi Bolt ile temizlikte fark yaratıyor

Alerjen karşıtı HEPA 13 filtreye sahip ilk şarjlı dikey süpürge olmasıyla fark yaratan Fakir Hausgeräte Bolt için hazırladığımız basın bültenini dikkatinize sunarız.

Alerjen karşıtı HEPA 13 filtreye sahip ilk şarjlı dikey süpürge olmasıyla fark yaratan Fakir Hausgeräte Bolt derinlemesine temizlik sağlıyor. 

Fakir Hausgeräte’nin en yeni Şarjlı Dikey Süpürge ailesi Bolt; özgün tasarımı, ergonomik yapısı, emiş gücü ve teknik özellikleriyle fark yaratıyor. Bakteri, polen ve ev akarlarının filtrasyonunda etkili olan aynı zamanda astım ve alerji hastalarına tavsiye edilen HEPA 13 filtresiyle Bolt Şarjlı Dikey Süpürge, pek çok ihtiyaca çözüm sunan özellikleri ile temizliği sorun olmaktan çıkartıyor.

Kategorisinde ilk HEPA 13 filtrenin sahibi oluşu, iki saatte dolan hızlı şarj özelliği, geniş LCD ekranı, entegre mop aparatı sayesinde aynı anda hem silme hem de süpürge özelliği ve saçların dolaşmasını engelleyen özel başlık yapısıyla öne çıkan Fakir Hausgeräte Bolt X Plus Aqua 8472 modeli, özel tasarım bükümlü teleskobik borusuyla ulaşılması zor alanlara ulaşarak pratik çözümler sunuyor. 

Bolt şarjlı dikey süpürge ailesinin diğer iki modeli Fakir Hausgeräte Bolt X 8365 ve Bolt 8159 şarjlı dikey süpürgeleri de benzer öne çıkan özellikleri ile evlerde yerlerini olmak için sabırsızlanıyor!

Farklı Yüzeyler İçin İhtiyaca Uygun Başlıklar 

Fakir Hausgeräte, Bolt Şarjlı Dikey Süpürge modellerindeki aparatlarına ek olarak farklı yüzeyler ve amaçlar için ihtiyaca uygun farklı başlıkları ile de dikkat çekiyor. 

Tüm sert zeminler için kuru temizlik imkânı sunan aynı zamanda parlatma da yapan parke parlatma aparatı zemin temizliğinde harikalar yaratırken, yatak ve koltuklarda UV ışık ile temizlik yapmayı sağlayan özel mini turbo başlığı ise derinlemesine temizlik sağlıyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*