Arabica Coffee House istihdam seferberliği başlattı

Ülkemizde yaşanan büyük afetten sonra birçok marka ve şirket yaşadıkları şehirde iş yerlerini kaybeden depremzedelerimize istihdam sağlamak için seferber oldu. Şu an Türkiye’de 100’ü aşkın şubeyle hizmet veren Arabica Coffee House da; 40 ilimizdeki tüm şubelerini, Ankara merkezli Genel Müdürlüğü’nü, Ankara ASO 2’de yer alan lojistik üs ile kahve kavurma tesisini ve Ankara Anadolu OSB’de yeni açılacak gıda üretim fabrikasını istihdam seferberliğine dahil etti.

Ülkemiz için zorlu geçen bu dönemde tüm vatandaşlarımız el ele verip yardımlaşmaya devam ediyor. Birçok şirket ve marka iş yerlerini kaybeden ve başka şehirlere yerleşmek zorunda kalan depremzedelerin başvurularının öncelikli olarak değerlendirileceğini açıklayarak istihdam seferberliği başlatıyor. Hemen her gün yeni bir marka bu seferberliğe dahil olduğunu açıklamaya devam ediyor.

DEPREMZEDELERİN İŞ BAŞVURULARINA ÖNCELİK VERİLECEK

 Depremin yaşandığı ilk günden itibaren bölgeye her açıdan desteğini sürdüren Arabica Coffee House da ülkemizde başlatılan bu istihdam seferberliğine dahil oldu. Depremden etkilenip şehir değiştirerek Ankara’ya veya şubelerinin olduğu diğer illere yerleşen adayların başvurularını boş pozisyonlar için öncelikli olarak değerlendireceğini ve hatta uzun vadeli yeni pozisyonlara ilişkin alımları dahi depremzedeler nezdinde öne çekeceğini açıklayan marka; tüm şubeleri, Ankara Genel Müdürlüğü’nü, Ankara ASO 2’de yer alan lojistik üs ile kahve kavurma tesisini ve Ankara Anadolu OSB’de yeni açılacak gıda üretim fabrikasının tüm pozisyonlarını bu seferberliğe dahil ederek depremzedelere desteğini sürdürecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*