Arzum, Robotek X4 Akıllı Robot Süpürge ile bahar temizliğini eğlenceye dönüştürüyor

Arzum’un teknoloji, tasarım ve günün ihtiyaçları odağında geliştirdiği akıllı robot süpürgesi Robotek X4, yan fırçalarıyla süpüren, döner fırçalarıyla tozları yakalayan, vakum ile derinlemesine temizleyen ve mop ile evi silen akıllı robot süpürge, evlerde dört dörtlük bir bahar temizliği yapıyor. Arzum Robotek X4, akıllı telefonlarla da kolayca kontrol edilebiliyor.  Akıllı Lidar Navigasyon Sistemi (LDS), sanal duvar oluşturma ve Carpet Boost gibi birçok teknolojisiyle birkaç tuşla evi baştan aşağı temizlemenize yardımcı oluyor. 

Dört dörtlük temizlik

2 santimetreye kadar tırmanma kabiliyetiyle en zorlu engellerin üstesinden kolayca gelebilen Arzum Robotek X4, halı, mermer ya da ahşap fark etmeksizin evlerin ilkbahar temizliğinde önemli rol oynuyor. Silme ve süpürme fonksiyonları ile evleri tozlardan arındırıyor. Tüm evde uzun süre hissedilecek, dört dörtlük bir temizlik deneyimi yaşatıyor. Carpet Boost teknolojisiyle de halı üstünde emiş gücünü otomatik olarak artırarak, halıları derinlemesine temizliyor. 

Sınırları siz belirleyin

Akıllı Lidar Navigasyon Sistemi (LDS) ile evin haritasını çıkararak sonraki kullanımlar için hafızasına kaydeden Arzum Robotek X4, Arzum Robot uygulaması üzerinden yönetilerek oda seçimine de imkan tanıyor. İstediğiniz bölgeye sanal duvarlar ve yasaklı alanlar oluşturarak temizliğin sınırlarını da size bırakıyor. Ayrıca robot süpürgenizi, evcil dostlarınız ya da onların su ve mama kaplarından da uzak tutabilirsiniz. Noktasal temizleme özelliğiyle sadece sizin belirlediğiniz bölgeleri temizlemesini de isteyebilirsiniz. 

İki saati aşan kesintisiz temizlik

150 dakikaya kadar kesintisiz bir şekilde çalışabilen robot süpürge, tüm evi tek seferde süpürüp siliyor. 2000 PA’lık yüksek emiş gücüne sahip,   Arzum Robotek X4’ün, 600 ml’lik toz haznesi en zorlu ilkbahar temizliğinin dahi üstesinden geliyor. Hepa filtresi ile toz ve alerjenleri tutuyor, son derece sessiz çalışıyor. Temizlik sırasında kimseyi rahatsız etmiyor. Şarjı bittiğinde otomatik olarak şarj istasyonuna dönüyor ve şarjı dolduğunda temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*