Tozların %99,9’unu hapseden gelişmiş filtre yapısıyla Samsung Bespoke Jet™ kablosuz süpürge

Samsung, Bespoke Jet™ kablosuz süpürge sahip olduğu yenilikçi teknolojilerle ev temizliğini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Bespoke Jet™ kablosuz süpürgenin ‘Hepsi Bir Arada Temizlik İstasyonu’ özelliği sayesinde süpürge otomatik olarak kendini boşaltıyor ve şarj oluyor. Samsung’un 5 kademeli Air Pulse™ filtreleme’ teknolojisi ise gelişmiş filtreleme özelliğiyle tozların yüzde 99,999’unu hapsedebiliyor.

Samsung, yeni Bespoke Jet™ kablosuz dikey süpürge, artık temizliği çok daha zahmetsiz ve teknolojik bir süreç haline getiriyor. Samsung’un kullanıcıları odağa alarak geliştirdiği ‘Hepsi Bir Arada Temizlik İstasyonu’ (All-in-One Clean Station™) sayesinde Bespoke Jet süpürge, her kullanımdan sonra otomatik olarak kendini boşaltıp, yeniden şarj oluyor. Samsung’un özgün Air Pulse™ teknolojisi ise toz haznesini temizlerken, ince tozların yüzde 99,999’unu hapseden gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde, ince toz ve partiküllerin tekrar eve dağılmasını önlüyor.

Bespoke Jet™, ‘Çok Katmanlı Filtreleme Sistemi’ ile tüm toz ve kirlerin yüzde 99,999’unu yakalarken kullanıcılar, Jet süpürgenin yalnızca temiz hava üflendiğinden emin bir şekilde alerjenlere karşı korunuyor.

Evcil hayvanları olanlar için güçlü performans ve maksimum rahatlık

Bespoke Jet™, 210 watt’a kadar emiş gücü sağlayan güçlü bir Dijital Inverter Motora sahip. İçerisindeki Jet Cyclone akış yapısı, bu emiş gücünü en verimli şekilde kullanarak, toz ve partikülleri temizliğin başından sonuna kadar etkili bir biçimde toplarken, emiş kaybını en aza indiriyor. Böylece aynı alanı birden fazla defa süpürmeye gerek kalmıyor. Kullanıcıların daha fazla güç gerektiren yerler içinse tek yapmaları gereken süpürgenin çekiş gücünü LCD ekran üzerinden kolayca en yüksek ayara alarak süpürmeye devam etmeleri oluyor. 

Diğer elektrikli süpürgelere göre %24 daha hafif olan tasarımı sayesinde Bespoke Jet™, köşe bucak temizlik yapmayı çok daha kolaylaştırıyor. Bespoke Jet™ süpürge yerde, halılarda, kanepe altlarında, masaların arkasında kullanıcılara esnek bir kullanım kolaylığı sunuyor. İsteğe bağlı ‘Evcil Hayvan Aparatı’nın fırça eklentisi, evcil hayvan tüylerini temizleme zahmetinden kurtulmanın kolay bir yolunu sağlıyor. Fırçalı kauçuk başlık, evin her yerinde en ince, gözden kaçırması kolay evcil hayvan tüylerinin dahi toplanmasını sağlıyor.

Temizliğin boyutu ne olursa olsun, güçlü pil size yeter

Bespoke Jet™, uzayan temizlik süreleri düşünülerek, daha fazla dayanıklılık ve verimlilik sunacak şekilde tasarlandı.  Bespoke Jet™’in çıkarılabilir, uzun ömürlü pili, işin boyutu ne olursa olsun her zaman hazır olmayı sağlıyor. Bespoke Jet™, tam şarjla bir saat boyunca temizlik yapmayı sağlarken7, çıkarılabilir bataryayı hızlıca değiştirerek temizlik süresini iki katına çıkarmaya imkan sunuyor. Bu sayede temizlik deneyimi hiç aksamıyor ve yeniden şarj etmek için zaman kaybı da oluşmuyor.

Ek süpürge aksuesuarları dip köşe temizliği kolaylaştırıyor

Bespoke Jet™’in Püskürtmeli Döner Fırça Başlığı ile yere dökülenleri çok hızlı bir şekilde temizlemek mümkün. Aynı zamanda püskürtme ile ek temizlik ve paspas işlemi de sağlayabilen Bespoke Jet™, döner başlığı ile temizlik deneyimini süpürmenin de ötesine taşıyor. Bespoke Jet™’in Püskürtmeli Döner Fırça Başlığı, sert zeminleri hızlı bir şekilde temizlemek için dakikada 260 kez dönebilen çift ıslak ped kullanıyor. Ayrıca, tekrar kullanılabilir antibakteriyel mikrofiber pedlerle birlikte kullanıldığında tüm alanı mikroplardan arındırıyor. Yerleşik su haznesi ise yere dökülen yapışkan maddeler için önemli bir kolaylık sağlıyor.

Bespoke Jet™, temizliğe nereden başlayacağını bilemeyenler için de büyük bir kolaylık sunuyor. Dahili LCD Dijital Ekran, kullanıcılara ilk bakışta ihtiyacı olan tüm bilgileri sunuyor. Ekrandaki sezgisel simgeler yalnızca bir sorunla ilgili uyarmakla kalmıyor, aynı zamanda herhangi bir tıkanma, fırçaya bir şeylerin sıkışması ya da eksik filtre gibi sorunların çözümü için yol gösteriyor. Türkçe dahil 28 farklı dil desteği sayesinde kullanıcılar, emiş seviyelerini ve kalan pil gücünü de takip edebiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*