LG CeilingFan ve LG Klimalar birlikte kullanıldığında soğutma etkisi yüzde 29 artıyor

Sunduğu doğal ve yumuşak serinlikle öne çıkan CeilingFan, klimalarla birlikte kullanıldığında, ortamın soğuma hızı yüzde 29 oranında artıyor. Üstelik, CeilingFan’ın tasarımı, klimanın sunduğu serin havanın, hiçbir kör nokta kalmadan daha geniş bir alana yayılmasını sağlıyor.

LG CeilingFan, sunduğu doğal serinlikle, kullanıcıların evlerine ferah bir orman havası taşıyor. Güçlü motoru ve eşsiz tasarıma sahip kanatlarıyla üstün hava akışı sağlayan, hava kalitesini artıran LG CeilingFan, LG Klimalarla birlikte kullanıldığında ise, evdeki konforu üst seviyeye çıkartıyor. Daha doğal ve yumuşak bir hava sunan CeilingFan, klimaların etkisini artırarak, yüzde 29 daha hızlı soğutma sağlıyor.  

Özel Tasarım Kanatlarla Mükemmel Hava Akışı

LG CeilingFan tavan vantilatörünün çift kanadı rahatsızlık hissi yaratmadan hava akışı sağlıyor. Ürünün balina yüzgecinden ilhan alınarak tasarlanan eşsiz kanatları, oda içerisindeki kör noktaları da ortadan kaldırarak, tüm alana eşit bir hava iletiyor. Şık ve yekpare tasarımı ile ilgi odağı olan LG CeilingFan, bükülmeye ve paslanmaya karşı dayanıklılığı ile kullanıcılara uzun yıllar kullanım imkanı da sunuyor. LG Premium LED ekran ise, kullanıcıların ortamı kontrol etmesini kolaylaştırıyor.

Üstelik LG CeilingFan, hiçbir vantilatörde bulunmayan “uyku modu”, ThinQ uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilmesi ve son derece sessiz çalışması ile öne çıkıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*