iRobot Roomba i7 ve i7+ ürünleri temizlik alışkanlıklarını değiştiriyor

iRobot Roomba i7 ve i7+ ürünleri, Imprint Akıllı Haritalama özelliği sayesinde ev temizliğinde oda adlandırması ve oda seçimi yapılmasına imkan sağlarken, aynı zamanda 10 kata kadar farklı haritaların kaydedilmesi olanağını sunuyor. Roomba i7 ve i7+ akıllı robot süpürgeleri Türkçe uygulama üzerinden seçilen belli bir alana yönlendirilebiliyor veya yine uygulama üzerinden robotun girmesi istenmeyen alanlar belirlenebiliyor.

Yenilikçi robot süpürge teknolojisinde öncü olan iRobot, geliştirdiği ürünleriyle temizliği sevdirmenin yanı sıra yüksek çekim gücü ve çift kauçuk fırça sistemi sayesinde üstün temizlik performansı sunuyor. Rakiplerinden farklılaşan teknolojiler ile dikkat çeken Roomba i7 ve i7+, çift kauçuk fırça özelliği sayesinde saç ve tüy gibi atıkların fırçalara sarılmadan doğrudan toz haznesine gönderilmesini sağlıyor. Bu sayede robot süpürgenin kolaylıkla bakımı yapılabiliyor ve ürünlerin ömrü uzuyor.

Temizliğin sınırları aşılıyor

Ev temizliğinin vazgeçilmezleri arasında yer alanRoomba i7 ve i7+ ürünleri, kir saptama (Dirt Detect) sensörleri sayesinde kirli alanların kolaylıkla saptanmasını sağlıyor. Kirli alanların tespit edilmesi ve detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlayan ürünler, yenilikçi teknolojisiyle eksiksiz bir temizliği mümkün kılıyor. Otomatik kir boşaltma (CleanBase) özelliği ile de öne çıkan Roomba i7+ akıllı robot süpürgeler, toz haznesinin pratik bir şekilde boşaltılmasını sağlıyor. 30 toz haznesi büyüklüğündeki  Otomatik Kir Boşaltma istasyonu, haftalarca toza kire değmeden temizlik işleminin tamamlanmasını sağlıyor. Ayrıca toz ve atıkların otomatik olarak kir boşaltma istasyonuna aktarılarak kilitli alerjen torbalarında (AllergenLock toz torbaları) saklanmasını mümkün kılan ürünler, kilitli torbalar dolduğunda uyarı veriyor ve böylece alerjik hassasiyete sahip kişilerin sağlığını koruyor.    

 

Temizliğin keyfi Roomba i7 ve i7+ ile çıkıyor

Roomba i7 ve i7+ akıllı robot süpürgeler, engelleri ve mobilya çeşitlerini tanıyor ve temizleme yöntemini bu şekilde belirliyor. Tek bir oda veya bütün bir evin temizliğinin kolaylıkla yapılmasını sağlayan ürünler, köşe bucak her alan tamamen temizlenene kadar işlemini sürdürüyor. Imprint Link fonksiyonu sayesinde Braava Jet m6 robot paspas ile iletişim kurarak takım çalışmasını mümkün kılan ürünler, evlerin önce süpürülmesini, sonra ise paspas yapılmasını sağlıyor. Ev temizliği Roomba i7 ve i7+ ürünleriyle keyifli hale geliyor.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*