Gaggenau yeni mağazasını Watergarden AVM’de açtı

Gaggenau, 180 metrekarelik yeni mağazasını Watergarden AVM’de açtı. Çivi Atölyesi ve tadım etkinliğiyle başlayan açılışa BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın, BSH Türkiye Pazarlama Direktörü Hilal Eksel Merter, Gaggenau Satış Direktörü Ali Evren Dinç ve çok sayıda tanınmış mimar katıldı.

Çivi Atölyesi ve tadım etkinliğiyle başlayan açılışa BSH Türkiye CEO’su Gökhan SığınBSH Türkiye Pazarlama Direktörü Hilal Eksel MerterGaggenau Satış Direktörü Ali Evren Dinç ve çok sayıda tanınmış mimar katıldı. Gaggenau’nun seçkin müşterilerin kendilerini özel ve evlerinde hissedecekleri İstanbul Ataşehir’deki yeni mağaza, dış cepheden bakıldığında, içerisi görünmeyen ve merak uyandıran bir anıt görünümünde tasarlandı. 

Herkesin kalbine dokunacak

Açılış organizasyonuna katılan misafirlere seslenen BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın, “Bugün açılışını yaptığımız mağazamızla Anadolu yakasındaki müşterilerimiz ile Gaggenau’nun eşsiz tasarım ve kalitesini buluşturmayı hedefliyoruz. Burası kalplere davetiye gönderecek, herkesin kalbine dokunacak. Gaggenau’nun yüzyıllar öncesine uzanan hikâyesi çok güzel bir iz bırakacak” dedi. 

Farkı yaşamak için Gaggenau

Mağazanın konsepti, tasarımı ve lokasyonuyla Gaggenau’nun kuruluş hikâyesini yansıtan bir mağaza ile karşı karşıya olduklarını söyleyen Gaggenau Satış Direktörü Ali Evren Dinç ise: “Farkı yaşamak için Gaggenau’ söyleminin bir kanıtı niteliğindeki modern ve şık bir mimari ile tasarlanan mağazamızda ziyaretçiler, Gaggenau’nun tüm ürün gamı ve birlikte showcase ile sergilenen fırını danışman eşliğinde inceleyebiliyor. Bu deneyimi yaşamak ve ürünlerimizi keşfetmek için İstanbulluları mağazamıza davet ediyoruz” açıklamasını yaptı. 

Mağaza içinde yer alan Haritage Wall ile de Gaggenau’un 338 yıllık tarihinin mihenk taşları sergileniyor. İstanbul Ataşehir’de bulunan Watergarden AVM içerisindeki yeni Gaggenau mağazası misafirlerini bekliyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*