En yüksek emiş gücüne* sahip Yeni Philips Marathon Ultimate şimdi 5 yıl garanti güvencesiyle sunuluyor

Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile kullanıcılarına her daim konfor sağlayan Philips, en yüksek emiş gücü ile en iyi temizleme performansı* sunan Yeni Marathon Ultimate serisi için yaptığı her şey dahil 5 Yıl garanti kampanyasıyla gönülleri fethediyor.

Vacuum cleaner side with nozle, tube and hose

Yeni Marathon Ultimate, geliştirilmiş PowerCyclone 10 ve TriActive Ultra başlık teknolojisinin sunduğu en yüksek emiş gücü* sayesinde; tüm yüzeylerde, tüm tozlar için, her yönden çekiş sağlayarak en iyi temizlik performansını sunuyor. **

Temizlik demek Sağlık demek!

Philips’in 2019 yılında Türkiye’de sağlık trendlerine dair yaptığı araştırmaya göre sağlık denince ilk akla gelenler arasında temizlik başı çekerken, araştırma sonuçları kullanıcıların süpürgeyi sağlıkla özdeşleştirdiğini gösteriyor. Yeni Marathon Ultimate serisi de tüketicilere tertemiz zeminler ve daha sağlıklı evler sunuyor. Üstün filtreleme performansı ile ev tozları, polen ve hayvan tüyleri dahil olmak üzere en ince tozları bile %99.9 oranında hapseden Yeni Marathon Ultimate, İngiliz Alerji Federasyonu (BAF) tarafından onaylanmıştır. BAF sertifikası alerji rahatsızlığı olan kişiler için ortamda alerjenleri temizleyen, engelleyen ve azaltan ürünlere verilmektedir. Temizlik sonrasında, toz haznesini boşaltırken toz bulutu oluşumunu önlemek için geliştirilen NanoClean teknolojisi sayesinde ise etrafı kirletmeden temizliği bitirebilirsiniz.

Temizlikte konfor Yeni Marathon Ultimate Serisi ile mümkün! 

Uzaktan kumandalı ergonomik tutma kolu konfor ve verimlilik için tasarlanmıştır, eğilmenize gerek kalmadan emiş gücü seviyesini tek tuşla azaltmanıza veya süpürgeyi kapatmanıza olanak sağlar. Akıllı otomatik açma/kapama teknolojisi sayesinde siz durduğunuzda elektrikli süpürgeniz de otomatik olarak durur, tekrar kullanıma geçtiğinizde otomatik olarak çalışır. PowerMax sensörü ise filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini hatırlatır ve en yüksek performansla maksimum emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanızı sağlar.

Yeni Marathon Ultimate serisi kullanım ihtiyacına göre dört farklı seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

*Emiş gücü, Türkiye’nin en çok satan 15 torbasız süpürgesiyle karşılaştırılmıştır, Mayıs 2019.

**Bağımsız bir test kuruluşu tarafından, halı ve sert zemin üzerinde ince toz ve kırıntı toz toplama performansları ortalaması, Türkiye’nin en çok satan 15 torbasız süpürgesiyle karşılaştırılmıştır, Mayıs 2019.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*