Goldmaster “Smoti Sürahi Blender” İle sağlıklı içecek hazırlamanın keyfini çıkarın

Güçlü karıştırma özelliği, 5 farklı hız ve darbe fonksiyonuyla Goldmaster Smoti Sürahi Blender, sağlıklı beslenmekten ve yeni lezzetler yaratmaktan vazgeçemeyenlerin mutfaktaki favori yardımcısı.

Yaz aylarının favori içeceklerinden smoothie’leri, milkshake’leri, soğuk kahveleri ve sağlıklı meyve sularını hızlı ve pratik bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olan Goldmaster Smoti Sürahi Blender, buz kırma özelliğiyle de birçok ihtiyaca cevap veriyor.

Soğuk içecekleri hazırlamak artık çok kolay
Mutfak ürünlerinden kişisel bakıma, sağlıktan elektroniğe yüzlerce ürünün yer aldığı Goldmaster Küçük Ev Aletleri dünyası, Goldmaster Smoti Sürahi Blender ile size sıcak yaz günlerinin serinleten lezzetlerini evinizde kolayca hazırlama imkanı sunuyor.
Smoti Sürahi Blender ile sağlık deposu detoksları, vitamin deposu meyveli karışımları ve soğuk kahveleri kolayca hazırlayabilir ve sürahi haznesi sayesinde kolayca servis yapabilirsiniz.

Güçlü ve Güvenli
Üç dakika aralıksız çalışabilme özelliği, 1000W performansı,  1,8 L. ölçekli cam haznesi ile dikkat çeken ürün, hazne yanlış oturtulduğunda çalışmayı engelleyen sistemi ile kolay ve güvenlikli bir kullanım sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*