Gaggenau, Vario 400 serisi tezgâh aspiratörünü tanıttı

Gaggenau, 1976’da çığır açıcı bir inovasyona öncülük ederek ilk tezgâh aspiratörünü geliştirdi.   O yıllardan beri tasarımını, keyifli bir yaşam alanına dönüşen mutfaklarda modern yemek kültürünü yansıtacak şekilde mükemmelleştirdi. Vario 400 serisi tezgâh aspiratörü aynı serideki tüm Vario ocaklarla sonsuz çeşitlilik ve kombinasyonda pişirme alanları sunarak ideal mutfak senaryolarının oluşturulabilmesini sağlıyor. 

Sezgisel güç ayarı

Vario tezgâh aspiratörü, pişirme esnasında uygulayacağı güç ayarlarını otomatik düzenlemesine imkân tanıyan sezgisel işlevle kullanılabiliyor. Akıllı ve hassas hava kalite sensörü kokuları algılıyor, buhara tepki veriyor ve gerekli olan güç seviyesini kullanarak bu etmenleri sessizce ortamdan uzaklaştırıyor. Mümkün olduğunca sessiz çalışan otomatik fonksiyon, hava kalitesini takip etme zorunluluğundan kaynaklanan dikkat dağınıklığını zahmetsizce ortadan kaldırıyor. Böylece mutfak tutkunu, olağanüstü yemekler hazırlamaya konsantre olabiliyor.  

Vario 400 serisi tezgâh aspiratörü, mutfak tutkunlarının cihazlarını çevrimiçi olarak kontrol ederek daha fazla özgürlüğe sahip olması için Home Connect özelliğiyle donatıldı. Home Connect entegrasyonu, cihazın giderek dijitalleşen evlerin gözdesi olmasını sağlıyor. 

Gaggenau hakkında

Üstün kaliteli ev aletleri üreticisi Gaggenau, “Made in Germany” teknolojisi ve tasarımı ile inovasyonda bir lider. Uluslararası ölçüde beğeni toplayan ürünleriyle ev mutfaklarında sürekli yeni devrimler yaratan şirket, 1683 yılına kadar uzanan geçmişiyle öne çıkıyor. Şirketin başarısı, teknolojik açıdan ilerleme ve işlevsellikle kombine edilen net bir tasarım dili temeline dayanıyor. 1995 yılından bu yana BSH Hausgeräte GmbH Münih’in bir iştiraki olarak faaliyet gösteren Gaggenau, bugün, 50’yi aşkın ülkenin metropollerinde 24 ana showroomda temsil ediliyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*