Kärcher kablosuz elektrik süpürgesi VC 5 Premium minimum enerji ile maksimum temizlik sağlıyor

Evinizi süpürürken ayaklarınıza takılan, hareketlerinizi kıstlayan kablo derdine artık elveda diyebilirsiniz. Çünkü Kärcher şarjlı VC 5 Premium kablosuz elektrikli süpürge ile özgürce dansedercesine keyifle temizlik yapmanız artık mümkün.

Batarya ile çalışan Kärcher VC 5 kablosuz elektrikli süpürge ne sürekli hareketinize engel olan elektrik kablosu ne de arkanızdan sürekli çekiştirmek zorunda kalacağınız bir gövdeye sahip olmadığı için temizlik yaparken size muazzam bir konfor da sunuyor.

Torba derdi yok, bütçeye katkısı çok

Patentli üçlü teleskopik sistemi sayesinde, kolay saklama avantajı da sağlayan Kärcher VC 5 Premium sadece bir düğmesine basıldığında, boyutunun yarısı kadar küçülebiliyor. Modern, kompakt tasarımı ve şarj bataryası sayesinde taşınması da saklanması da çok kolay olan Kärcher VC 5 25,2 V’luk güçlü lityum iyon bataryası sayesinde hiç aralıksız 60 dakika çalışabiliyor. Yüksek verimli emisyonsuz motora ve değiştirilebilir zemin aparatına sahip olan Kärcher VC 5 Premium, özel olarak geliştirilen aparatları, tasarımı ve özel hava kanalları sayesinde minimum enerji tüketimiyle maksimum güç üretiyor.

Tüm sert zeminler ve halılarda optimum temizlik elde etmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği Kärcher VC 5 Premium, entegre filtre temizleme özelliğine sahip torbasız filtre sistemiyle, pahalı toz torbalarından da tasarruf sağlıyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*