Silverline, Plus X’ten 4 farklı ödül kazandı

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve tüketicilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştiren Silverline, ocak ve davlumbazı tek yüzeyde birleştiren tezgah üstü çözümü Flow-in Pro ile 2 farklı uluslararası kurumdan 5 ayrı ödül aldı.

Çevre dostu teknolojisi ve kolay kurulum özelliği ile kullanım rahatlığına odaklanırken ocak yüzeyi ile ızgarayı aynı yüzeyde birleştiren bu özel tasarım “kusursuz mükemmellik” konseptinin mutfaktaki savunucusu.

Kusursuz Mükemmellik…

Mutfağa entegre ürünler, daha geniş alanlar sunuyor ve hayatı kolaylaştırıyor. İndüksiyon ocak ve davlumbazı bir araya getiren  tezgah üstü davlumbaz çözümle de de sundukları 2’si 1 arada pişirme deneyimi sayesinde mutfaklarda yer tasarrufu sağlıyor. “Kusursuz mükemmellik” yaklaşımı ile geliştirilen, teknolojiyi odağına alan Flow-in Pro, inovatif bir yaklaşımla tezgah üstü davlumbaz ve indüksiyon ocağı bir araya getiriyor. Tek bir yüzey üzerinde birleşen ocak ve davlumbaz, pişirme alanına fonksiyonel bir güç sağlarken, aynı zamanda mutfaklara estetik bir değer kazandırıyor. Flow-in Pro, pişirme sırasında buharın doğrudan tahliye edilmesini sağlayarak, tezgah üstünde maksimum kullanım alanı oluşturuyor. A enerji sınıfında olan çevre dostu bu ürünün açılı panelleri her iki göz için de çekiş performansını en üst seviyeye çıkarıyor.

Fısıltı sesine yakın ses seviyesi…

Flow-in Pro’nun ergonomik tasarımı sayesinde havalandırma filtreleri ve atık su yönetim merkezine kolay erişilebilir ve bu filtreler oldukça kolay temizlenebiliyor. 2 litrelik geniş su haznesi ile ocak üzerine devrilen sıvı rahatlıkla toplanabiliyor ve kolayca çıkarılan çekmece ile suyun tahliyesi sağlanabiliyor. V12 Dinamik IQ motor teknolojisi, ocağın çalışma durumunu hisseder ve davlumbaz seviyesini otomatik olarak ayarlıyor. Böylece tüm kontrolü ona bırakabilirsiniz. Flow-in Pro, fısıltı sesine yakın ses seviyesi ile güçlü bir performans sergiler. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*