Baymak BH 12 konforu ön planda tutuyor

Baymak BH 12 şofben, yüksek verim sağlayan çalışma prensibi ile benzerlerinden ayrışıyor.

Avrupalı ısı eşanjörü ile ısıyı kusursuz biçimde ileterek yüksek verim sağlıyor. Enerji verimliliği yönetmeliğine de uygun olarak üretilen BH 12 şofben, maksimize edilmiş XL kullanım suyu profiliyle A enerji sınıfında yer alıyor. Yüksek konfor için cihaza entegre edilen akış sensörü kesintisiz ve dengeli sıcak su sunuyor. Baymak BH 12, yüksek enerji tasarrufunu kesintisiz sıcak su konforuyla birleştiriyor. 

Şofbenin emniyet özellikleri de sınıfının en iyisi: BH 12, alev modülasyonu ve elektronik ateşleme özellikleri ile son derece güvenli. Cihaz, altı farklı emniyet sistemine sahip güvenli tasarımı ile, olası bir arızada uyarı sistemini devreye sokuyor, LCD ekran üzerindeki hata kodu göstergesi ile kullanıcıları uyarıyor. Baca tıkanmasına karşı emniyet sistemi, ısı emniyet termostatı, elektronik modülasyonlu gaz valfi ve iyonizasyonlu alev kontrol sistemi sayesinde kullanıcılarına güven veren Baymak hermetik şofben, kompakt boyutları ve 4 mt’ye kadar dikey ve yatay baca imkanı ile montaj kolaylığı sağlıyor. 

Baymak BH 12 şofben, düşük voltaj gerilimlerinde dahi (min. 170 V) tüm fonksiyonlarını eksiksiz yerine getirecek şekilde tasarlandı. Şofben eşanjörü üzerinde yer alan özel tasarım NTC sensörü, donma koruma fonksiyonunu yerine getirirken, ilave bağlantı ekipmanına ihtiyaç duymadan güneş kolektörü solar sistemi ile entegre çalışabiliyor. BH 12 ayrıca enerji yönetmeliğine uygun Low NOx teknolojisi sayesinde emisyonları azaltarak çevreyi koruyor. 

Kaliteyi en üst seviyede tutma prensibiyle yola çıkan Baymak, şofbenlerde kullandığı ana komponentleri dünyanın önde gelen üreticilerinden tedarik ediyor. Baymak BH 12 şofbenler 49 db ses seviyesi ile kullanım konforunu üst seviyeye taşırken, yeni nesil ekran ve kullanıcı dostu ara yüzüyle dikkat çekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*