Profilo’dan yaz sıcaklarına serin çözümler

Profilo klimalar, yaz sıcaklarında evlerde temiz hava ve ferahlık sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor. Evinizin havasını tek tuşla değiştiren klimalar, yüksek enerji verimliliği de sağlayarak aile bütçesine katkıda bulunuyor.

Profilo’nun yüksek enerji verimliliği sağlayan, A++ soğutma özellikli klimaları, yaz sıcaklarına konforlu ve ekonomik çözümler sunuyor.

Ortam ısısını ideal düzeyde tutma özelliğine sahip Profilo klimalar, birçok farklı özelliği ve fonksiyonu ile hayatı kolaylaştırıyor. Klimalar, ortam istenilen ısıya geldiğinde enerji tüketimini en aza indirerek yüksek enerji verimliliği sağlıyor. Soğutma işleminin sonunda kendi kendini temizleme özelliği ile tek tuşla otomatik olarak temizlenen klimalar, ortamdaki havanın daima temiz kalmasını da sağlıyor. Ayrıca zaman ayarı, uyku konumu, iki yönlü hava üfleme tekniği ve turbo özelliği gibi fonksiyonları ile de yaşama konfor katmaya devam ediyor.

9000, 12000, 18000 ve 24000 BTU kapasite seçenekleri ile satışa sunulan Profilo klimalar, www.profilo.com/online-satis adresinde sizleri bekliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*