Fakir’den sporcu babalara özel hediyeler

Fakir Hausgeräte, babanıza bir hediye seçkisi hazırladı. Babanızın ihtiyacını göz ardı etmeden seçeceğiniz hediyelerle, ona “Baba, kendine iyi bak!” demeyi unutmayın.

Her Daim Yakışıklı Babalara

Babasına komple bir kişisel bakım kiti almak isteyeler, işlevsel Fakir Ultracare’i tercih ederek onun her daim yakışıklı olmasını sağlıyor. 6 farklı kesici başlığıyla Fakir Ultracare saç ve sakala istenilen şekli verirken, hassas detay başlığı sayesinde vücut, kulak, burun, favori ve ense gibi farklı bölgelerin de rahatça temizlenmesini sağlıyor. Ultracare çift yönlü saç kesme tarağı ve 3 boy ayarlı favori kesme başlık tarağı sayesinde babaların berber ihtiyacını evde rahatça karşılıyor. Paslanmaz çelik kesici bıçakları ıslak ve kuru saçta kolay kullanım sağlarken vücut tıraş tarağı, vücudun her bölgesinde istenilen şekilde uygulama imkanı veriyor. Fakir Ultracare’in 45 dakikaya kadar kablosuz kullanılabilme özelliği de işlevselliğini artırıyor. Temizleme fırçası, berber tarağı, bakım yağı, şarj standı, şarj adaptörü gibi aksesuarlarıyla Ultracare, babanızın tüm berber ihtiyacını gideriyor.

Saçlarına Özen Gösteren Babalara

Fakir Hausgeräte’nin üstün teknolojili Bossy Diital Saç Kesme Makinesi de babanızın saç kesme işini evden çıkmadan yapmasını sağlayarak berberde hem sıra bekleme hem de birden fazla insanla temasa açık olmasının önüne geçiyor. Fakir Bossy, titanyum kaplı sabit bıçak ve seramik hareketli bıçak ile kolay kullanım sağlıyor. 5 farklı uzunlukta ayarlanabilir hareketli bıçağı ve 6 farklı uzunlukta kesme tarağı babanızın istediği saç uzunluğunu ayarlamasına imkan veriyor. Yıkanabilir kesici başlıklarıyla kolay temizlenebilen ürün, 60 dakikaya kadar kablosuz kullanılabiliyor. Şarj göstergesi için bulunan dijital ekranı, 90 dakikalık şarj süresi ve Li-ion pili ürünün teknolojisini üst seviyeye çıkarıyor. Fakir Bossy’nin yanında bakım yağı, saklama standı, temizleme fırçası, şarj adaptörü ve 1 adet ince taraklı bıçak başlığı da geliyor.

Sporcu Babalara

Evde kalınan sürece boyunca hareketsiz yaşam, ister istemez kilo alımına sebep olabiliyor.Sağlıklı bir yaşam için de vücut ve kilo dengesini korumak, günlük alınan kalori miktarına dikkat etmek gerekiyor. Fakir Sun Vücut Analiz Baskülü, sporcu ve formda babalar için en güzel hediye alternatiflerinin başında geliyor.

Fakir Hausgeräte’nin Sun Vücut Analiz Baskülü vücuttaki yağ, kas ve kemik oranını ayrı ayrı ölçebiliyor. Bluetooth özelliği olan baskül, mobil cihazlarda vücut veri bilgilerinin takip edilmesi ve saklanması konusunda da kullanıcılara yardımcı oluyor. Max. 180kg/400lb kapasiteli Sun baskül, günlük gereken kalori miktarı ölçümünü de yapıp kalori hesaplama derdine son veriyor. 100g hassasiyet özelliği ile vücudun aldığı en ufak kiloyu bile fark etmenizi sağlıyor. LCD ekran, dokunmatik tuşlar ve 6 mm’lik cam taban özelliğiyle son teknolojide üretilen Sun baskül, standart baskül anlayışının çok ötesinde bir tasarıma sahip. Otomatik start özellikli Sun vücut analiz baskülünden daha fazla yararlanmak için mobil cihazlara SenssunHealth uygulamasını indirmek yeterli oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*