Siemens akıllı çamaşır ve kurutma makineleri alışkanlıkları değiştiriyor

Siemens Ev Aletleri, geleceğin ev yaşamını şekillendirecek teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Siemens Ev Aletleri’nin yeni iQ700 serisi 10 kg kapasiteli WM14XM80TR ve WM14XM8XTR çamaşır makineleri powerSpeed 59’programıyla hızlı ve etkin yıkama sonucu sunarken, 9kg kapasiteli yeni WT47XK80TR ve WT47XK8XTR kurutma makineleri akıllı özellikleri ile çamaşır kurutma alışkanlıklarını baştan yazıyor.

59 dakikada* maksimum performans

iQ700 serisi WM14XM80TR ve WM14XM8XTR çamaşır makinelerinde bulunan yeni powerSpeed 59’ ile çamaşırlar eşit şekilde ıslanıyor, makine düşük enerji ile çok daha hızlı bir şekilde ısınarak etkili ve verimli yıkama sağlıyor. powerSpeed 59’ programı çamaşır makinesinin içinde yer alan “sirkülasyon sistemi” teknolojisi makine içerisine su pompalayarak suyun ve su içindeki deterjanın çamaşırlara daha hızlı ve etkili nüfus etmesini sağlıyor. Böylece lekelerde de kesin temizlik elde ediyor.

Siemens akıllı makineleri ile evlerde fark yaratıyor.

Yenilikçi kurutma sistemleri ile evlerin akıllı yardımcısı

Siemens Ev Aletleri’nin iQ700 serisi yeni WT47XK80TR ve WT47XK8XTR model kurutma makineleri, kullanıcılarının kendisine daha fazla zaman ayırmasına yardımcı olacak akıllı kurutma teknolojileri sunuyor. Pazarda ilk olan yeni intelligentClean filtre sistemi ile 20 kurutma işleminden sonra 1 kere filtre temizliği yapmak yeterli olurken, yeni intelligentDry (Akıllı Kurutma) teknolojisi sayesinde kurutma programı seçimi yapmaya gerek kalmıyor. HomeConnect özellikli çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırları kurutma makinesine aktarılan çamaşırlar için ‘intelligentDry’ programı seçildiğinde, otomatik olarak çamaşır makinesinde yıkanan programa en uygun şekilde kurutma işlemini başlatıyor.

Günlük rutinde kullanıcılarının hayatı akışında yaşamasına imkan sunan yeni smartFinish özelliği ise az giyilmiş ya da yıkamaya uygun olmayan hassas kuru çamaşırlar için hem havalandırma yapabiliyor hem de soğuk buhar sayesinde kırışıkları açıyor.

*59 dakikada etkili yıkama sonucu powerSpeed 59’ programında 5kg çamaşır için geçerlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*