Geniş buzdolabı sevenler için

 Geniş iç hacimli Üstten Donduruculu NoFrost XXL buzdolaplarının nem kontrol mekanizmalı  VitaFresh çekmecesi,  meyve ve sebzeleri en uygun nem oranında daha uzun süre taze tutuyor.

“Yaşam için teknoloji” temasını geliştirdiği tüm ürünlerde tüketicileriyle buluşturan Bosch Ev Aletleri’nin,  geniş iç hacimli Bosch XXL buzdolapları, VitaFresh tazelik sistemi sayesinde yiyecek ve içecekleri çok daha geniş bir alanda daha uzun süre taze tutarken, konfor, performans ve güvenliği bir arada sunuyor.

Bosch’un Serie  4 XXL NoFrost  Üstten Donduruculu buzdolaplarından  KDN75VI30N’nin soğutucu bölmesi  410 litrelik net hacme, dondurucu bölümü ise 140 litre net hacme sahip. Bu özellikleriyle NoFrost iki kapılı üstten donduruculu KDN75VI30N, geniş iç hacmine sahip olmasının yanı sıra, A++ en yüksek enerji verimliliği ile A enerji sınıfı buzdolaplarına göre % 40 daha az enerji harcıyor.

Zaman ve enerji tüketen buz çözdürme işlemine gerek bırakmayan NoFrost özelliği, buz oluşmasına karşı mükemmel koruma sağlarken, Fan destekli MultiAirflow (Çoklu Hava Akışı) sistemi ise tüm soğutma ve dondurma alanı seviyelerinde yumuşak ve dengeli soğuk hava akımlarının oluşmasını sağlıyor.

Mükemmel saklama koşulları sunan FreshSense ile gıdalar ideal tazeliğini koruyor. Örneğin, dondurma ne çok yumuşak ne de çok sert hale geliyor. FreshSense sensörleri dış ortam sıcaklığı, buzdolabı iç sıcaklığını sürekli izleyip kontrol ederek ideal sıcaklığı sunuyor.

EcoMode özelliği ise tek tuşa dokunarak tasarruf etme olanağı veriyor. En ekonomik çalışma moduna geçmek için EcoMode fonksiyonu etkinleştiriliyor, buzdolabı ekonomik bir soğutma sıcaklığına ayarlanıyor.

Buz haznesine hızlı ve kolay su doldurulmasına olanak veren “Buzmatik” fonksiyonu buz yapmanın en kolay yolunu sunarken; standart buzdolabı ışıklarından daha az elektrik harcayan ve ürünün kullanım ömrü boyunca görevini yerine getiren LED aydınlatma, buzdolabının içindekileri rahatça görebilmek için ideal aydınlığı sağlıyor.

Ayrıca SuperCooling fonksiyonu da etkinleştirildiğinde, henüz satın alınıp dolaba yerleştirilen gıdaları daha hızlı soğutuyor. Aynı zamanda buzdolabının içinde bulunan gıdaların da ısınması engelleniyor. Sıcaklık, en alt derece olarak 2°C’ye kadar düşürülüyor, gereksiz güç tüketimini önlemek için fonksiyon yaklaşık 6 saat kadar sonra otomatik olarak kapanıyor.

En büyük kalabalıklara bile hazırlıklı olmayı sağlayan, üstten donduruculu XXL Serie  4 buzdolapları, büyük ailelere, büyük kalabalıklara ve çok büyük alışverişlere yetecek bir hacim sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*