En güçlü teknoloji Fakir Starky Hsa 800 XL Q

Fakir Hausgeräte’nin yeni şarjlı dikey süpürgesi Starky HSA 800 XL Q, yüksek emiş gücü ve yüksek teknolojisiyle dikkat çekiyor.

Tüketicilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üstün teknolojili ürünler üreten Fakir Hausgeräte, yeni Starky HSA 800 XL Q ile şarjlı dikey süpürgeler kategorisinde yeni bir segment açıyor.

40 dakika boyunca kablosuz full performans

Fakir Starky HSA 800 XL Q, değiştirilebilir 21,6 V yüksek performanslı Li-Ion bataryası ile 40 dakika boyunca kablosuz full performans gösteriyor. Hızlı şarj fonksiyonu sayesinde 1 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilen cihaz, üstün Alman teknolojisiyle donatıldı. Titiz Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen 370 W fırçasız doğrusal akım motoru ve toz torbasız Fakir multi cyclone emiş sistemi, evlerde tozdan eser bırakmıyor. 22 cm ayar aralığına sahip metal teleskopik borusu pratik kullanım sağlarken köşe aparatı sayesinde mobilya döşeme aralıkları, duvar köşeleri ve kenarları, yatak, kanepe aralıkları gibi temizlemesi güç bölgelerde etkili çözümler sunuyor.

Fakir Starky HSA 800 XL Q, yumuşak uçlu perde fırçası ile panjur, jaluzi, ve perde aralığı gibi hassas yüzeylerdeki tozu titizlikle toplayabiliyor. Evcil hayvan tüyü toplama fırçası evinizde beslediğiniz sevimli dostlarınızın tüylerini de kolayca alıyor. Ayrıca LED aydınlatmalı elektronik emme fırçası, evinizin ulaşılması zor ve kör noktalarını dahi pratik olarak temizliyor.

Fakir Multi Cyclone teknolojisi

Tozu Havadan ayrıştırıp EPA ve sünger filtreden geçirip merkeze toplayarak hapsediyor ve uzun süreli, yüksek emiş gücü sağlıyor. Böylelikle soluduğunuz havadan daha temiz bir havayı dışarıya bırakıyor. 0,4 litre hacmindeki ergonomik toz saklama haznesi sayesinde el değmeden, tek elle toza maruz kalmadan kolay temizlik imkanı veriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*