Arzum nar bereketini sofralara taşıyor

Arzum, yeni yıl yemeklerinizi hazırlarken en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Hayatınızı kolaylaştıran Arzum'lar aynı zamanda Nar Kırmızısı renkleriyle de yeni yıl hediye alternatifi olmaya aday.

Mutfakların en sevilen ve en çok tercih edilen markası Arzum, yeni yıl sofralarını renklendirecek. Kırmızı renkleriyle yeni yıl ruhuna eşlik eden Cookart Color Fırın, Crust Mix Stand Mikser ve Blendart Multi Blendar Seti ile sofranıza lezzet katmaya devam ediyor.

Arzum Cookart Color fırın, 50 litrelik iç hacmiyle kalabalık yılbaşı sofrasının ana yemeklerini sofralara taşıyor. İki farklı tepsi seçeneğiyle, birbirinden lezzetli yemekleri hazırlamanızı sağlayan fırın, nar kırmızısı rengiyle muhteşem bir hediye alternatifi de oluyor. Arzum Cookart Color fırın ile yılın son gününde enfes yemeklerinizi masaya taşımaya ve sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır olun.

Arzum, sizi Crust Mix Stand Mikser ile ustalara taş çıkartmaya davet ediyor. Eliptik çırpma, karıştırma, yoğurma özelliğiyle ideal kıvamı en zahmetsiz ve hızlı şekilde yakalamanızı sağlayan mikser ile muhteşem lezzetleri yakalamaya hazır olun. 4,5 litrelik çelik kasesi, 8 kademeli hız ayarı ile profesyonel kullanıma uygun Arzum Crust Mix Stand Mikser, sıçramalara karşı koruma kapağı ile de size temiz kullanım rahatlığı yaşatacak. Nar kırmızı rengiyle yeni yıl ruhunu yakalayan mikser aynı zamanda yemek yapmayı sevenler için uygun bir hediye alternatifi.

Yeni yıl sofra hazırlığında profesyonel ve güçlü bir yardımcı arıyorsanız Arzum Blendart Multi Blender Seti tam size göre! Arzum Blendart Multi Blender Seti ile sevdikleriniz için en leziz yemekleri ve tatlıları zamandan kazanarak pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Nar kırmızısı rengiyle yemek yapmayı sevenlere muhteşem bir hediye alternatifi olan set, 1500 Watt’lık gücü ve altı bıçağı ile dikkat çekiyor.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 52 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak”dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016’da 6.kez Türkiye’nin ‘Süper Markaları” arasında yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*