Mutfaktaki yardımcınız Thermomix TM6’nın yeni üyesi Sensor

Mutfağın vazgeçilmezi ve en büyük yardımcısı, akıllı teknoloji uzmanı Thermomix TM6’nın yeni üyesi Sensor, aralık ayından itibaren satışa sunuldu.

Tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix TM6’nın yeni üyesi Sensor, Bluetooth® üzerinden Thermomix® TM6’ya ve yeni Cooking Center Uygulaması’na kolayca bağlanıyor ve yemeklerinizi pişirme anında sürekli olarak size veri ileterek uyarıyor. İki ölçüm ünitesinde bulunan çekirdek sıcaklığı ve ortam sıcaklığını ölçen sensor sayesinde fırın, tava ve ızgarada yemeklerinizi rahatlıkla pişirmenizi sağlıyor.

Thermomix®’in yeni aksesuarı Sensor ile rehberli pişirme fonksiyonu Cookidoo’da artık daha fazla seçenekli yemek tariflerine daha kolay ulaşılabiliyor. Thermomix® Sensor, hamur, et ve balık için hassas sıcaklık ölçümü sağlayan özellikleriyle hiç yemek yapmayı bilmeyenlerin, yemek yapmayı sevenlerin ya da süper şeflerin en lezzetli yemekleri kısa bir zamanda sofraya getirmesinde; gelişmiş yemek pişirme tekniklerinde ustalaşmasında yardımcı oluyor. 

Mutfaktaki kurtarıcınız: Thermomix® Sensor!

Pille çalışan yeni aksesuar Sensor, şarj istasyonundan çıkarılıp “Sensor” modu seçilen Thermomix® TM6’ya bağlanıyor, keklerin, ekmeklerin, etlerin veya balıkların ortasına yerleştiriliyor. Thermomix Sensor tarafından ölçülen iç sıcaklık, Cooking Center Uygulaması’nda, Thermomix® TM6 ekranında, ayrıca iOS ve Android sistemlerinde kullanılabilen Cooking Center Uygulaması’nda görüntüleniyor. Sofralara yeni bir soluk getirecek Thermomix TM6’nın Sensor’ü, yiyeceğin merkez sıcaklığını aşılmaması gereken maksimum sıcaklığı 100°C olarak ayarlıyor. Sensor’ün üst bölgesinde bulunan ortam sıcaklığı ise fırın veya ızgaradaki sıcaklığı ölçebiliyor, en fazla 275°C ortam sıcaklığına kadar kullanmanıza imkan sağlıyor. Yemeğin fırından, ızgaradan veya ocaktan alınması gerektiğinde cihaza ve telefonunuza bir bildirim geliyor; böylece Thermomix Sensor’le yemekleriniz yanmıyor. Çıtır çıtır ekmekler, yumuşak kekler, et ve balıklar tam kıvamında pişiyor, böylece yemek yapan herkes tam kıvamında yiyecekler ve mutfak deneyiminde özgür kalıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*