Thermomix® TM6 satışa sunuluyor

Yemek yapma alışkanlıklarını değiştirecek güçteki mutfak aleti Thermomix® TM6’nın sınırlı sayıda üretilen Black Limited Edition’ı sadece Eylül ayı boyunca satışa sunuluyor. Siyahın verdiği gücü ve zerafeti gösteren Thermomix® TM6 Black Limited Edition, kendini kontrol ve disiplin etme hissini de mutfağa yansıtıyor. Stili ve heyecan verici pişirme deneyimiyle dikkate değer olan Black Limited Edition ile siyaha teslim olun!

Tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix TM6’nın Black Limited Edition’ı klasik TM6 modeli ile aynı özellikleri barındırıyor. Çok yönlü dijital mutfak aleti olarak hayatı kolaylaştıran şık ve kompakt Thermomix® TM6, muazzam bir güç, çok yönlülük ve yenilik sunuyor.

TM6 bir dizi heyecan verici yeni işlev ve modları ile hiç yemek yapmayı bilmeyenlerin ya da süper şeflerin en lezzetli yemekleri kısa bir zamanda sofraya getirmesinde; gelişmiş yemek pişirme tekniklerinde ustalaşmasında yardımcı oluyor. Büyük ve dokunmatik ekranına direk entegre olan wi-fi ile Cookidoo’ya dolayısıyla dünyadaki 80.000’den fazla tarife kolaylıkla erişilebiliyor. 

Mutfaktaki en iyi yardımcınız

Sofralarda mucizeler yaratan Thermomix TM6’nın tek bir düğmesine dokunarak doğrayabilir, çırpabilir, karıştırabilir, öğütebilir, tartabilir, pişirebilir, yoğurabilir, kıyma yapabilirsiniz. Öte yandan yavaş karıştırarak pişirme, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, kontrollü ısıtma, emülsiyon, yumurta pişirme, pilav pişirme, vakumda pişirme, fermantasyon (mayalama), koyulaştırma, su ısıtıcısı ve ön yıkama gibi eklenen yeni fonksiyonları sayesinde de tek bir kap içinde mutfakta harikalar yaratabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*