FC Barcelona’nın seçimi AOC Speaker O1

SPEAKER O1 Barça Edition by AOC, spor kulübünün efsanesi Alexia Putellas’ın tanıtımıyla ve FC Barcelona takımının forma renklerinde satışa sunulacak.

Kulüple yapılan partnerlik kapsamında AOC, SPEAKER O1 Barça Edition by AOC adıyla yeni bir hoparlör modeli çıkardı. FC Barcelona’nın renkleri ve logosuyla özel olarak tasarlanmış hoparlör, kulüp mağazalarında ve çeşitli satış noktalarında satışa sunulacak. Kulübün kadın Futbol takımı FC Barcelona Femeni’nin kaptanı ve en çok gol atan oyuncusu Alexia Putellas bu özel hoparlöre destek vererek ürünün tanıtımında yer alıyor. 

 

AOC, Barça ile yapılan çok yıllı ana ortaklık anlaşmasının bir parçası olarak markaları erkeklerin ilk futbol takım formalarında yer alan Philips Ambilight TV’leri içeren bir grup olan TP Vision ailesinin bir parçası olarak yeni bir kablosuz taşınabilir hoparlör serisini piyasaya sürdü. Alexia aynı zamanda Ambilight TV markasını da temsil edecek.

 

Yeni çıkan taşınabilir hoparlör SPEAKER O1 Barça Edition By AOC, yüksek standartlarda ses kalitesi sunmaya odaklanıyor ve aynı zamanda sürdürülebilirlik adına yeni bir endüstri standardı belirliyor. Aralık ayının ortasından itibaren satışa sunulacak hoparlör; Spotify Camp Nou, Passeig de Gracia, Canaletes, La Maquinista, La Roca Village, Barcelona Havalimanı T1 & T2, Madrid, El Corte Ingles Diagonal ve Catalunya, Madrid ve kulübün resmi mağazalarında ve e-ticaret platformunda https://store.fcbarcelona.com/products/aoc-barca-speaker yerini alacak. 

 Yeni ürün hakkında yorum yapan TP Vision CEO’su Kostas Vouzas, şunları söyledi: “Yeni AOC kablosuz hoparlör serimizin gelişi zaten çok heyecan vericiydi. Bunun üstüne Barça edisyonunu oluşturmak için FC Barcelona ile ortak olma şansını elde ederek SPEAKER O1’i taraftarlar için yepyeni ve benzersiz bir seviyeye taşıyoruz. Alexia’nın ürünün lansmanına katılmayı kabul etmesinden dolayı çok mutluyuz. Her yeni gelen ürünün gerçek bir futbol efsanesinin desteğiyle takıma katılma şansı bulamayacağını söyleyebilirim.”

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*