Siemens Türkiye’nin düzenlediği “Siemens Totally Integrated Power – Tasarımcı & Danışman Günü” tamamlandı

Gelecek için bugünü dönüştüren Siemens Türkiye’nin düzenlediği “Siemens Totally Integrated Power - Tasarımcı & Danışman Günü” etkinliği yoğun ilgi ile karşılandı. Etkinlikte, sürdürülebilir bir gelecek için yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını artırmayı hedefleyen Siemens Türkiye, karbon ayak izini nötrleyerek toplam 3 ton Gold Standart sertifikalı karbon satışını Ayyıldız 15 WWP Projesi kapsamında gerçekleştirdi. Elektrik ve mekanik alanında tasarımcı ve danışman firmalara özel olarak gerçekleştirilen etkinlik; endüstri, altyapı ve bina projelerinde yer alan 40’ı aşkın mühendislik firmasından 100’e yakın katılımcı ile tüm gün sürdü.

Siemens Türkiye, dijital ve inovatif çalışmaları kapsamında sunduğu çözüm önerileriyle İstanbul’da düzenlendiği “Siemens Totally Integrated Power – Tasarımcı & Danışman Günü” etkinliğinde elektrik ve mekanik alanında faaliyet gösteren tasarımcı ve danışman firmalarla bir araya geldi. Sürdürülebilir bir gelecek için yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını artırmayı hedefleyen Siemens Türkiye, karbon ayak izini nötrleyerek toplam 3 ton Gold Standart sertifikalı karbon satışını Ayyıldız 15 WWP Projesi kapsamında gerçekleştirirken, katılımcıların da yoğun ilgi gösterdiği etkinlik; endüstri, altyapı ve bina projelerinde yer alan 40’ı aşkın mühendislik firmasından 100’e yakın katılımcı ile tüm gün sürdü.

OG (Orta Gerilim)-AG (Alçak Gerilim) enerji dağıtım sistemleri ve ürünleri, zayıf akım ve üst entegrasyon sistemleri, mekanik otomasyon sistemleri gibi elektrik ve mekanik tasarım disiplinleri gibi pek çok başlıkta bilgi paylaşımlarının yapıldığı etkinlik süresince katılımcılar ayrıca sektördeki yeni trendler ve gelecek hedefleri gibi konularda da fikir alışverişinde bulundu.  

Sürdürülebilirliği sorumlu büyüme stratejisinin merkezine alarak dünyanın geleceği için yenilikçi, verimli, enerji tasarruflu çözümler sunan ve enerji verimliliği projeleri ile dünyayı karbondan arındırmaya hızla devam eden Siemens Türkiye’nin ev sahipliğini yaptığı etkinlik, Boğaz turu ve akşam yemeği ile sona erdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*