Beko’nun yeni Fit Fry teknolojisinde yemekler eşit oranda pişiyor 

Beko’nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2’si bir arada ankastre fırını, lezzetli yemekler vadediyor. Yemekleri sadece 1 kaşık yağ ile pişirerek sıcak havanın fırının içerisinde kusursuz bir şekilde dağılımına imkân tanıyan Fit Fry, özel tasarımlı delikli tepsi tasarımı sayesinde sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak çıtır çıtır yemekler hazırlamanıza destek oluyor.

Beko ile artık evde sağlıklı ve çıtır çıtır yemekler yapmak mümkün. Beko’nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2’si bir arada ankastre fırını Fit Fry, özel tasarımlı delikli tepsi tasarımı ile sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak yiyecekleri çıtır hale getiriyor ve yalnızca 1 kaşık yağ ile kurutmadan homojen, dumansız ve sağlıklı bir pişirme sunuyor. Yenilenen fan sistemi ve iç tasarımı sayesinde sıcak hava fırının içerisinde kusursuz bir şekilde dağılıyor. Bu sayede yüzde 40 daha homojen pişirme sağlıyor ve her pişirmede aynı sonucu veriyor. Sağlıklı patates kızartmalarından et-tavuk yemeklerine kadar istediğiniz yiyeceği en iyi şekilde pişiriyor.

Buhar destekli pişirme teknolojisine sahip Beko Fit Fry’ı 3 adımda hızlıca hazırlayabilirsiniz. Fırın kapağını açmadan suyu kolayca hazneye koyma imkanı tanıyan Fit Fry ile programı seçip sıcaklığı ayarladıktan sonra lezzetli yemeklere kolayca ulaşıyorsunuz. Et ve tavuk yemekleri suyunu kaybetmeden çok daha yumuşak bir şekilde pişerken, fırın kapağı açılmadan ön ısıtma sonrası pişen yiyeceğe su ilave edilmesi sayesinde kabaran hamur işlerinin dışı çıtır çıtır içleri yumuşacık kalıyor. 

72 litrelik iç hacme ve A + enerji seviyesine sahip Beko Fit Fry’da Plastik, alüminyum, bakalit saç kullanımı bulunmuyor. Delikli çelik tepsi bulaşık makinesinde rahatça yıkanabiliyor.

Fırının siyah, beyaz ve gri olmak üzere üç renk alternatifi bulunuyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*