CES 2023 İnovasyon Ödülleri’nde Samsung’a 46 ödül birden

Samsung Electronics, CES® 2023 İnovasyon Ödülleri kapsamında 46 yeni ürün ve hizmetiyle ödül almaya hak kazanarak, büyük bir başarıya imza attı.

Samsung, CES® 2023 İnovasyon Ödülleri’nde birçok kategoride ödüle layık görüldü. Çevreye duyarlı bir dünyaya katkıda bulunarak, bağlantılı, kişiselleştirilebilir bir deneyim sağlama taahhüdünü pekiştiren Samsung’un aldığı ödüller arasında, Tüketici Teknolojileri Derneği’nin (CTA) ‘İnovasyonun En İyileri Ödülü’ de yer aldı.

Samsung, Dünya’nın en ünlü teknoloji etkinliği olarak bilinen CES 2023’te, ‘Dijital Görüntüleme/Fotoğrafçılık’, ‘Mobil Cihazlar ve Aksesuarlar’, ‘Oyun’, ‘Dijital Sağlık’, ‘Giyilebilir Teknolojiler ve Video Ekranları’, ‘Ev AV Bileşenleri ve Aksesuarları’ ile ‘Yazılım ve Mobil Uygulamalar’ kategorileri dahil 46 ödülün sahibi oldu.

Samsung’un aldığı ödüller, geri dönüştürülmüş balıkçı ağlarından elde edilen malzemelerle tasarlanan Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 ile cihaz ambalajlarında %100 geri dönüştürülmüş kağıt kullanımı dahil olmak üzere, çevreye duyarlı özellikleri kapsıyor. Samsung ayrıca, ‘Bilgisayar Çevre Birimleri ve Aksesuarları’, ‘Video Ekranları’ ve ‘Siber Güvenlik ve Kişisel Gizlilik’ kategorilerinde prestij ödülü olarak ‘En İyi İnovasyon Ödülü’nün de sahibi oldu.

CES İnovasyon Ödülleri her yıl, inovasyon konusunda dünya çapında en prestijli ödül töreni ve en etkili teknoloji etkinliği olarak kabul edilen CES’in ev sahibi ve organizatörü Tüketici Elektroniği Birliği (CTA) tarafından düzenleniyor. CES 2023, bu yıl 5-8 Ocak tarihleri arasında ABD’nin Nevada eyaletinde, Las Vegas şehrinde ağırlıklı olarak sürdürülebilirlik odağında gerçekleştirilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*