Vestel, İstanbul’a 3 yeni mağaza açtı 

Vestel, İstanbul’da 3 yeni mağaza daha açtı. Vestel Ekspres mağazaları, özel tasarımları ile tüketicilerine benzersiz bir mağaza deneyimi yaşatırken açılışa özel kampanyalarla da ‘Vestellendirmeye’ devam edecek.

Yaygın mağaza ağı ile Türkiye’nin 81 ilinde tüketicisine ulaşan Vestel, yeni mağaza açılışları ile büyümesini sürdürüyor. Yeni açılan mağazalarla birlikte Vestel, Türkiye genelinde 150 ekspres mağazaya ulaştı. Tüketicilerin istediği ürünü anında bulma, ürün ve fiyat karşılaştırma, aynı gün teslimat gibi hayatı kolaylaştıran hizmetler sunan Vestel Ekspres mağazaları fiziki alışveriş ile dijital deneyimi aynı potada eritmeyi başarıyor.

Eyüp- Kemerburgaz, Sarıyer- İstinye ve Kağıthane – Hamidiye’de yeni açılan Vestel Ekspres mağazalarında açılışa özel tüm ürünlerde yüzde 10 indirim uygulanırken tüketiciler Vestel’in Kasım ayına özel kampanyalarından da faydalanabilecek.

Kağıthane Mağazasında Açılışa Özel Sürprizler Tüketicileri Bekliyor

Kağıthane – Hamidiye Ekspres mağazasında ise tüm kampanyalara ek olarak; 21 Kasım’da tüm ürünlerde yüzde 20 indirim geçerli olacak. Vestel, aynı zamanda açılış öncesi dağıtılacak anahtarlarla çeşitli ürün gruplarından birçok hediyenin yanı sıra yüzde 30 indirim yakalama fırsatı da sunacak. Müzik ve DJ performansıyla renklenecek olan açılışta leziz ikramlar da sunulacak.

Vestel’in tüm ürün gruplarının teşhir edildiği 55 metrekarelik Vestel Ekspres’lerde tüketiciler satışların büyük kısmının yapıldığı dijital ekranlardan tüm ürünlerin özelliklerine ve karşılaştırmalarına ulaşabiliyor. Vestel Ekspres mağazaları, müşteriye istediği ürünü anında bulma ve hızlı karşılaştırma imkanı tanıyor. Ayrıca Vestel Ekspres sayesinde müşteriler aynı gün teslimat ve montaj hizmetine ulaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*