Arzum Volume Pro ile saçınızın doğallığını ve yapısını bozmadan tarzınızla göz kamaştırın

Arzum’un kişisel bakım ürünleriyle yılbaşı gecesinde saç stilinizle fark yaratarak geceye damga vurun. Arzum Trendcare Wag Maşası ile kıskandıran dalgalar ve bukleler yaratarak saçlarınızla trendleri yakalayacak, Arzum Volume Pro ile saçınızın doğallığını ve yapısını bozmadan tarzınızla göz kamaştıracaksınız.

Yılbaşı gecesinde saç stilinizle fark yaratmak ister misiniz? Yeni yıla girerken Arzum’un kişisel bakım ürünleriyle saçınıza istediğiniz şekli verebilir, etkileyici tarzınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Arzum Trendcare Wag Maşası ile yılın en trend wag saç modellerini evinizde kolaylıkla uygulayabilir, Arzum Volume Pro Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi ile saçlarınızı rahatça kurutarak kısa sürede istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. 

Doğal görünümlü kusursuz dalgalar

Bu yılbaşı Arzum Trendcare Wag Maşası ile geniş, belirgin, doğal görünümlü dalgalardan kusursuz buklelere en moda saç modelleri ile göz kamaştıracaksınız. Trendcare Wag Maşası seramik kaplı şekillendirici plakaları sayesinde ısının saçınıza eşit dağılmasını sağlarken maksimum korunmasına yardımcı olur. Akıllı zamanlayıcısı 8 saniyede sesli uyarı vererek saçta ne kadar süre bekletilmesi gerektiğini hatırlatır. Bu sayede saçlarınızın aşırı ısıdan yıpranmasını engeller. Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı sunan Trendcare Wag Maşası’nın sıcaklık kontrol düğmeleri sayesinde saçınıza en uygun sıcaklığı LED ekranından takip ederek seçebilirsiniz. Üstelik hızlı ısınma özelliği ile sadece 45 saniyede kullanıma hazır! Trendcare Wag Maşası ile geniş, belirgin ve doğal görünümlü buklelerle göz kamaştıracak, en trend saç modellerini kolayca uygulayarak yılbaşı gecesi stiliniz ile herkesi kıskandıracaksınız.

İster düz ister dalgalı şekillendirme

Arzum Volume Pro Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi ile saçınızı kısa sürede istediğiniz görünüme kavuşturmak ve iyi hissetmek elinizde. 1200 watt motor gücüne sahip Volume Pro ile saçlarınızı rahatça kurutabilir, güzelce şekillendirebilirsiniz. Sahip olduğu iyon teknolojisiyle elektriklenmeyi önleyen Volume Pro, saçlarınızın daha kolay taranmasını ve parlak görünmesini sağlar. Saçınızın doğallığını ve yapısını bozmadan yılbaşı gecesinde istediğiniz tarzı yaratabilmeniz için Volume Pro size yeter.  21 ve 40 milimetrelik seramik fırçalarıyla her saç tipi ve uzunluğuna göre ister düz ister dalgalı şekillendirme imkânı sunan Volume Pro’nun soğuk hava üfleme özelliği ise saçınızı şekillendirdikten sonra sabitlemenizi sağlar. Kurutma başlığı ile hava akışını yoğunlaştırarak hızlı kurutma sağlarken,  2 kademeli hız ve ısı ayarı, pratik kullanımıyla hayatınızı kolaylaştırır. Yılbaşı gecesi evinizden çıkmadan kuaförde yapılmış gibi görünen saçlara kavuşmak Volume Pro ile artık hayal değil. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*